Дизайн передньої частини.

Його зовнішність надовго залишить слід у пам'яті: кожна риса ефектного «обличчя» нового Amarok вражає досконалістю. Він втілює у собі всі переваги пікапу та елегантність класичного SUV.

Легкосплавні диски.

У світі пікапів розмір має значення: одного погляду на монументальні диски Talca діаметром 20 дюймів досить, щоб зрозуміти, яке місце займає новий Amarok в автомобільній ієрархії. Вдало підібраний типорозмір шин - 255/50 R20 заберзпечує комфорт як на міських дорогах, так і на бездоріжжі. А також вони якнайкраще доповнюють яскравий зовнішній вигляд спецверсії Aventura.

У комплектаціях Jäger, Rancho та Rodeo з двигуном 2,0 TDI встановлюються легкосплавні диски розміром 17" та 18", а у версії Volcano з двигуном V6 3,0 TDI диски розміром 19" - завдяки ним дизайн нового Amarok виглядає неймовірно елегантним!

Біксенонові фари

У комплектаціях "Rancho" та "Volcano" новий Amarok оснащується надзвичайно ефектними біксеноновими фарами, які гарантують бездоганну оглядовість навіть за складних погодніх умов. Доповнюють їх інтегровані світлодіодні ліхтарі денного світла.

 

 

Закрити