Кліматичні установки та системи опалення

Яка погода? Байдуже!

Особливо це актуально для сільського чи лісового господарства, коли виїжджати доводиться за будь-якої погоди. І в 30-градусну спеку, коли сонце немилосердно розпікає кабіну, і в тріскучі морози. Для цього потрібна витривалість і відповідні кліматичні установки та системи опалення. Вони за будь-якої погоди підтримують у кабіні вашого Amarok комфортну температуру.

Кліматична установка «Climatronic» з антиалергенним фільтром

Ця система пропонує 2-зональне регулювання температури для водія і переднього пасажира, а також ручний режим рециркуляції повітря. Кліматична установка регулює обсяг холодного повітря з урахуванням інтенсивності сонячного світла та зовнішньої температури. Матеріал антиалергенного фільтра затримує найдрібніші часточки, а також речовини, що викликають алергію.

Кліматична установка «Climatic»

Оснащена датчиком напівавтоматична кліматична установка постійно підтримує бажану температуру в салоні.

 

Додатковий рідинний опалювач

Пропонований як опція додатковий рідинний опалювач забезпечує можливість попереднього підігріву двигуна і водночас прискорює нагрівання салону, а при потребі дозволяє заздалегідь прогріти його. Панель керування інтегрована в стельову консоль. Звісно, додатковий рідинний опалювач можна зручно вмикати і вимикати за допомогою пульта дистанційного керування.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen