Кришки вантажного відсіку

Усе під захистом

Доводиться їздити вузькими серпантинами, ділянками з поганим покриттям і працювати за будь-якої погоди? Кришка з міцного матеріалу або жорсткий верх захистять ваш вантаж і не дозволять йому випасти під час руху. Перегляньте доступні варіанти та оберіть той, який найкраще підходить для ваших потреб.

  • Жорсткий верх 

  • Зсувна кришка 

  • Різні варіанти кришок вантажного відсіку

Пакет «Комфорт» для жорсткого верху (додаткова опція)

Жорсткий верх, що на замовлення може бути пофарбований у колір кузова, оснащений відкидною кришкою з центральним замком, великим заскленим вікном і газовими амортизаторами. Вікно у передній частині та бокові зсувні вікна, що замикаються зсередини, забезпечують достатнє освітлення та доступ повітря у вантажний відсік. Комплект ущільнень гарантує оптимальний захист вантажу від пилу і дощу. 

Крім того, цей варіант включає додатковий пакет ущільнень для відкидної кришки, яка оснащена амортизаторами для відкидного борту. Завдяки цьому полегшується завантаження і розвантаження.

Зсувна кришка

Пропонована у якості опції срібляста кришка вантажного відсіку із замком захищає вантаж від вологи, пилу та допитливих поглядів.

Різні варіанти кришок вантажного відсіку   

Асортимент аксесуарів Volkswagen включає інші варіанти кришок вантажного відсіку, наприклад міцне брезентове покриття або зсувні системи. 

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen