Оздоблення

Ефектна зовнішність

Amarok - не просто ексклюзивний пікап. Це гучна заява. Преміум-модель Amarok Aventura гарантує вам помітність завдяки чітко окресленим кромкам, хромованим трубам порогів і світлодіодному підсвічуванню порогів. Комплектації Amarok Highline та Amarok Comfortline мають ще більш маскулінний вигляд завдяки численним блискучим деталям.   

Пакет хромованих елементів оздоблення I

Ефектна дуга з подвійних хромованих труб із нержавіючої сталі, інтегрований у третій стоп-сигнал ліхтар освітлення вантажної платформи та дві пласкі підніжки з алюмінію додатково увиразнюють зовнішність Amarok.

 

Пакет хромованих елементів оздоблення II (не показано)1

Додатково до складу пакета хромованих елементів оздоблення II включає дві елегантні труби порогів з нержавіючої сталі, вкриті полірованим хромом. Як додаткова опція пропонується світлодіодне підсвічування.  

Пакет хромованих елементів оздоблення «Plus» II 1

До складу пакета входить хромована дуга «Plus» з трубами, що проходять до відкидного борта, інтегроване освітлення вантажної платформи та дві елегантні труби порогів з нержавіючої сталі, вкриті полірованим хромом. Як додаткова опція пропонується світлодіодне підсвічування.

 

Пакет елементів оздоблення матово-чорного кольору 1

Цей опційний пакет дозволяє додатково підкреслити маскулінність Amarok. Дуга2 виготовлена зі сталевої труби діаметром 76 мм і вкрита порошковим покриттям чорного кольору. Ефектний вигляд довершують чорні труби порогів з нековзкими підніжками та доступним як опція світлодіодним підсвічуванням, а також інтегрований у третій стоп-сигнал ліхтар освітлення вантажної платформи.

 

Пакет стилізації «Black Style» Highline

Пакет включає елементи чорного кольору. До його складу входять дуга «Plus», а також стійки B, ручки дверей, задній бампер, корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду, обрамлення протитуманних фар, підніжка, 20-дюймові легкосплавні диски Talca і стельова панель чорного кольору.

Пакет стилізації «Black Style» Aventura

Пакет включає елементи чорного кольору. До його складу входять задній бампер, ручки дверей, дуга Sportsbar, корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду, обрамлення покажчиків повороту, підніжка та 20-дюймові легкосплавні диски Talca.

Декоративна накладка чорного кольору (опція, не показано)

Глянцево-чорні декоративні вставки для передньої панелі доступні тільки в поєднанні з пакетами оздоблення «Black Style Highline» і «Black Style Aventura». Додатково передбачено матове хромоване обрамлення дефлекторів вентиляції.

Хромований задній бампер

Частково хромований бампер з нержавіючої сталі додатково посилює враження від зовнішності Amarok. Інтегрована підніжка надзвичайно міцна. Вона полегшує завантаження і розвантаження вантажної платформи.

1 Може спричинити затримку поставки.
2 Можливе замовлення пакета без декоративної дуги.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen