Повний привод 4MOTION

Четвірка виграє

Навіть в екстремальних умовах Amarok зробить вашу поїздку незабутньою. Завдяки досконалому налаштуванню ходової частини й трансмісії в комбінації з постійним приводом 4MOTION.

Постійний привод 4MOTION

Цей привод 4x4 із самоблокувальним міжосьовим диференціалом Torsen є незвичайним для сегменту пікапів. У нормальних умовах він розподіляє крутний момент у вивіреній пропорції 40:60 як на дорогах, так і на бездоріжжі. В умовах руху дорогами він також демонструє свої сильні сторони, значно підвищуючи зчеплення з поверхнею на поворотах.

Повний привод 4MOTION, що підключається

Роздатна коробка забезпечує підключення та відключення приводу передніх коліс під час руху. На крутих схилах і під час тривалого руху по гравію можна підвищити тягу, увімкнувши понижену передачу. Повний привод 4MOTION, що підключається, іде в комбінації із 6-ступеневою механічною коробкою передач і двигуном 103 кВт/140 л.с.

Механічне блокування диференціала

Доступне додатково до стандартного електронного блокування диференціала й використовується для забезпечення оптимального зчеплення на піщаних і ковзких поверхнях. Після активації забезпечує рівномірний розподіл крутного моменту й однакову швидкість обертання коліс задньої осі.

 Відношення розподілу може змінюватися залежно від дорожнього покриття.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen