Дизайн передньої частини.

Його зовнішність надовго залишить слід у пам'яті: кожна риса ефектного «обличчя» нового Amarok вражає досконалістю. Він втілює у собі всі переваги пікапу та елегантність класичного SUV.

Легкосплавні диски.

У світі пікапів розмір має значення: одного погляду на монументальні диски Talca діаметром 20 дюймів досить, щоб зрозуміти, яке місце займає новий Amarok в автомобільній ієрархії. Вдало підібраний типорозмір шин - 255/50 R20 заберзпечує комфорт як на міських дорогах, так і на бездоріжжі. А також вони якнайкраще доповнюють яскравий зовнішній вигляд спецверсії Aventura.

У комплектаціях Jäger, Rancho та Rodeo з двигуном 2,0 TDI встановлюються легкосплавні диски розміром 17" та 18", а у версії Volcano з двигуном V6 3,0 TDI диски розміром 19" - завдяки ним дизайн нового Amarok виглядає неймовірно елегантним!

Біксенонові фари

У комплектаціях "Rancho" та "Volcano" новий Amarok оснащується надзвичайно ефектними біксеноновими фарами, які гарантують бездоганну оглядовість навіть за складних погодніх умов. Доповнюють їх інтегровані світлодіодні ліхтарі денного світла.

 

 

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти