Коробки перемикання передач.

Наврядчи ви зможете знайти інший автомобіль цього класу, в якому пропонуватиметься спеціально адаптована під типові умови експлуатації пікапів 8-ступінчаста автоматична коробка перемикання передач у поєднанні з системою постійного повного приводу.

«Коротка» перша передача повноцінно замінює понижаючий ряд трансмісії під час руху бездоріжжям та полегшує рушання під час буксирування тяжкого причепа. "Довга" восьма передача дає можливість мчати по трасі з мінімальними обертами двигуна, що знижує рівень шуму та витрату пального. В яких умовах ви би не рухалися, ключовим словом, яке визначає ваш стан, буде "комфорт".

Втім для деяких клієнтів неодмінним атрибутом автомобіля для справжніх чоловіків є механічна коробка передач. Механічна коробка пропонується для пікапів з повним приводом, який підключається додатково. Коробка має посилену конструкцію - із врахуванням повної маси автомобіля, роботи на бездоріжжі та перспективи регулярного буксирування важких причепів, однак керувати нею абсолютно легко: короткий хід важеля, виняткова чіткість та жодних вібрацій.

 

Повний привод 4MOTION.

Унікальна комбінація 8-ст. коробки перемикання передач та постійного повного приводу 4MOTION із самоблоківним міжосьовим диференціалом Torsen забезпечує комфортне керування та вражаючі всюдихідні якості.

Для автомобілів з механічною коробкою перемикання передач доступне класичне рішення - повний привод 4MOTION, який підключається додатково.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти