Системи підтримки водія.

Новий Amarok має інноваційні електронні асистенти вже у базовій комплектації. До їх числа, наприклад, входять асистент рушання вгору, круїз-контроль, електронна система стабілізації.
Додатково ваш пікап можно обладнати цілою низкої інших допоміжних систем.

 

Передня панель з декоративною вставкою.

Спільний для всіх комплектацій елемент - оновлена передня панель з декоративною вставкою та зручним відділенням для речей формату А4. За доплату можна замовити шкіряне багатофункціональне кермо з підкермовими пелюстками перемикання передач.

 

Сучасні мультимедійні системи.

До лінійки мультимедійних комплексів входять системи Composition Audio, Composition Media (вперше для Amarok) та навігаційна система Discover Media.

 

Нові сидіння ergoComfort.

Новий Amarok - єдиний у своєму класі автомобіль з передніми сидіннями ergoComfort, відзначеними нагородою німецьких вертебрологів «Здорова спина». Сидіння з дванадцятьма електричними і двома механічними налаштуваннями входять до стандартного оснащення спецверсії Amarok Aventura і доступні за доплату для інших комплектацій.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти