Допоміжні системи водія

Полегшують кожен день водія

Caddy оснащений широким переліком систем безпеки, а на замовлення його можна дообладнати численними системами допомоги водієві, такими як адаптивний круїз-контроль ACC.

Адаптивний круїз-контроль (ACC)1

Автоматично регулює швидкість відповідно до швидкості автомобіля, що рухається попереду, й утримує дистанцію, встановлену водієм. При цьому задане обмеження швидкості не перевищується. До його складу входить асистент контролю дистанції попереду Front Assist.

Асистент контролю дистанції попереду (Front Assist) з автоматичною системою аварійного гальмування в умовах міста (не показано)1

За допомогою системи радарів у разі виявлення критичного зменшення дистанції допомагає скоротити гальмівний шлях. Розпізнавши критичну ситуацію, попереджає водія за допомогою візуальних і звукових сигналів та гальмівного поштовху.  

Асистент утримання смуги руху Lane Assist (не показано)1 2

У разі випадкового покидання смуги руху спрямовує автомобіль назад на смугу й попереджає водія за допомогою звукового сигналу та повідомлення на багатофункціональному дисплеї.  

Система керування дальнім світлом Light Assist (не показано)

Автоматично зменшує яскравість фар дальнього світла в разі виявлення транспортного засобу, що рухається назустріч або попереду, щоб не засліпити водія. Якщо функцію було активовано, дальнє світло вмикається автоматично на швидкості понад 60 км/год і після настання темряви. Система керування дальнім світлом доступна лише в поєднанні з пакетом «Освітлення та огляд» і багатофункціональним дисплеєм «Plus».

 

Протитуманні фари з функцією освітлення поворотів (не показано) 

Забезпечують оптимальну оглядовість у погану погоду. У поворотах розташована з внутрішнього боку фара освітлює узбіччя дороги.

 

Система розпізнавання втоми (не показано)1

Розпізнавши поведінку водія, що вказує на втому, за допомогою візуальних і звукових сигналів система рекомендує зробити перерву.

 

Система екстреного гальмування (не показано)

Розпізнає швидкість натискання на педаль гальма. При рефлекторному чи екстреному гальмуванні швидше піднімає тиск у контурах гальмівної системи до максимального значення.

 

Денні ходові вогні (не показано)

Автоматично вмикаються при увімкненні запалювання та знижують ризик дорожньо-транспортних пригод у світлий час доби.

 

Індикатор контролю тиску в шинах (не показано)1

Попереджає про можливе зниження тиску в шинах та інформує водія про необхідність якнайшвидше перевірити тиск у шинах.

 

Круїз-контроль із функцією обмеження швидкості (не показано)1

На швидкості від 30 км/год підтримує бажану швидкість руху (на підйомах або на спусках можливі відхилення) та обмежує швидкість відповідно до встановленого індивідуального значення.  

Система розпізнавання дорожніх знаків (не показано)1

Розпізнає дорожні знаки під час руху та інформує водія про поточну ситуацію на дорозі.

 

Асистент рушання на підйомі (не показано)

Здатен запобігти небажаному скочуванню автомобіля назад на схилі за рахунок підтримання тиску в контурах гальмівної системи протягом додаткових двох секунд. Забезпечує комфортне рушання.

Закрити
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team