Кліматичні установки

Тримайте голову в холоді

Напівавтоматична кліматична установка та кліматична установка «Air Care Climatronic» дозволяють одним обертом налаштувати температуру в салоні, а в спекотні дні забезпечать подачу холодного повітря.

Кліматична установка «Climatronic» 

Вам тепло, але ваш супутник мерзне? Кліматична установка «Climatronic» пропонує 2-зональне регулювання температури, а також ручний режим рециркуляції повітря. Завдяки цьому і ви, і ваш пасажир можете індивідуально обирати бажану температуру. Кліматична установка регулює обсяг холодного повітря з урахуванням інтенсивності сонячного світла та зовнішньої температури.

Кліматична установка 

Завдяки безступінчастому регулюванню ця напівавтоматична кліматична установка забезпечить особливо приємний температурний режим у салоні. Великі ергономічні регулятори і клавіші дозволяють легко налаштовувати температуру, розподіл повітря та швидкість вентилятора навіть під час руху.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen