Мобільні онлайн-сервіси

Постійно на зв’язку, завжди в курсі подій

Отримуйте актуальні повідомлення щодо ситуації на дорогах через Інтернет. Обирайте найкоротший шлях до найближчої заправної станції. Керуйте додатками на вашому смартфоні під час поїздки. Отримуйте нагадування про заплановані зустрічі та спроби викрадення. Мобільні онлайн-сервіси Car-Net забезпечують підвищений рівень комфорту і безпеки та покращене інформування у поїздках.

Car-Net App-Connect

Завдяки Car-Net App-Connect1 ви можете зручно і безпечно користуватися багатьма функціями вашого iPhone або смартфона на базі Android за допомогою сенсорного екрана вашої мультимедійної системи. Для цього просто під'єднайте ваш смартфон до системи за допомогою USB-кабелю. Після цього всі сумісні додатки можна буде вивести на дисплей за допомогою технологій Apple CarPlay™, Android Auto™ та MirrorLink™.

Car-Net Guide & Inform

За допомогою Car-Net Guide & Inform2 ви можете розширити можливості своєї навігаційної системи за рахунок численних додаткових інформаційних сервісів. Зокрема, вони забезпечують покращене інформування у поїздках про ситуацію на дорозі, вільні місця для паркування та вигідні ціни на заправних станціях. Загалом вам доступні одинадцять сервісів, якими протягом перших трьох років можна користуватися безкоштовно3.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen