Мобільні онлайн-сервіси

Постійно на зв’язку, завжди в курсі подій

Отримуйте актуальні повідомлення щодо ситуації на дорогах через Інтернет. Обирайте найкоротший шлях до найближчої заправної станції. Керуйте додатками на вашому смартфоні під час поїздки. Отримуйте нагадування про заплановані зустрічі та спроби викрадення. Мобільні онлайн-сервіси Car-Net забезпечують підвищений рівень комфорту і безпеки та покращене інформування у поїздках.

Car-Net App-Connect

Завдяки Car-Net App-Connect1 ви можете зручно і безпечно користуватися багатьма функціями вашого iPhone або смартфона на базі Android за допомогою сенсорного екрана вашої мультимедійної системи. Для цього просто під'єднайте ваш смартфон до системи за допомогою USB-кабелю. Після цього всі сумісні додатки можна буде вивести на дисплей за допомогою технологій Apple CarPlay™, Android Auto™ та MirrorLink™.

Car-Net Guide & Inform

За допомогою Car-Net Guide & Inform2 ви можете розширити можливості своєї навігаційної системи за рахунок численних додаткових інформаційних сервісів. Зокрема, вони забезпечують покращене інформування у поїздках про ситуацію на дорозі, вільні місця для паркування та вигідні ціни на заправних станціях. Загалом вам доступні одинадцять сервісів, якими протягом перших трьох років можна користуватися безкоштовно3.

Закрити
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team