Можливість гнучкої організації простору

Пропонує місце там, де це потрібно вам

Салон Caddy можна щодня адаптувати до ваших нових різноманітних потреб. Автомобіль дозволяє перевозити до 7 осіб або транспортувати габаритні покупки чи невеликі меблі.

Двомісна версія 

У двомісній версії Caddy пропонує вражаючі 3030 л об'єму вантажного відсіку, а склавши спинку сидіння переднього пасажира, цей об'єм можна додатково збільшити. Ідеальний варіант для великої кількості багажу.

Тримісна версія 

У тримісній версії сидіння другого ряду ділиться в співвідношенні ⅔ до ⅓. За рахунок цього забезпечуються численні індивідуальні варіанти практичного використання.

Чотиримісна версія 

Caddy з чотирма посадковими місцями пропонує достатній простір для чотирьох осіб і додаткового багажу.

П'ятимісна версія 

П'ять посадкових місць і вдосталь місця для багажу: 3-місне заднє сидіння оснащене чотирма точками кріплення ISOFIX на обох зовнішніх місцях, що дозволяє перевозити тут дітей. Склавши та відкинувши сидіння другого ряду, можна збільшити об'єм багажного відсіку до 2852 л.

Семимісна версія 

У варіанті з сімома сидіннями Caddy ідеально підходить для комфортного перевезення великої групи. Caddy Maxi довший на 47 см, завдяки чому він пропонує додаткові 340 л1 для вашого багажу.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen