Кондиціонер

За бажанням Caddy Kasten можна обладнати напівавтоматичним кондиціонером. Завдяки безступінчастому регулюванню температури ця система дозволяє створити у салоні приємну атмосферу.

Додаткова опція за доплату.

Кліматична установка "Climatronic"

Система Climatronic (опція) контролює температуру в салоні за допомогою датчика і постійно підтримує її на заданому рівні. 2-зональний клімат-контроль дозволяє регулювати температуру з боку водія та переднього пасажира з точністю до градуса. Спеціальний датчик постійно контролює якість вхідного повітря і за потреби автоматично вмикає режим рециркуляції.

Додаткова опція за доплату.

Обігрів переднього скла

Нагрівальні елементи в передньому склі гарантують оптимальну оглядовість навіть у прохолодну і дощову погоду. Пропонується за доплату тільки у поєднанні з пакетом «Освітлення та оглядовість».

Підігрів сидінь

Нагрівальні елементи (опція) розташовані у подушках та спинках сидінь. Підігрів сидіння водія і переднього пасажира регулюється окремо. Система працює при ввімкненому запалюванні і має три режими роботи.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти