Глуха перегородка

Кабіна відокремлена від багажного відсіку глухою повнорозмірною перегородкою, що забезпечує високий рівень пасивної безпеки.

Перегородка з вікнами

Для моделі Caddy Kasten на замовлення доступна повнорозмірна перегородка з двома вікнами з міцного скла. Завдяки ній ви можете візуально контролювати стан багажу.

Складана перегородка

Складана перегородка (опція) дозволяє швидко і просто збільшити об'єм багажного відсіку на 0,5 м3. Для цього необхідно скласти пасажирське сидіння і змістити його у простір для ніг, а тоді відкинути праву половину перегородки усередину кабіни. Так можна перевозити габаритні вантажі довжиною до 2600 мм (Caddy Kasten) чи навіть 3070 мм (Caddy Maxi Kasten). Відкидна секція перегородки розташовується паралельно центральній консолі і захищає водія.

Гумове покриття підлоги

За доплату підлогу багажного відсіку Caddy можна вкрити гумовим покриттям. Захисний шар з полімерного матеріалу, що легко миється, ідеально повторює контури профільованої підлоги. До того ж гума - це додаткова шумо- і теплоізоляція.

Універсальна підлога

Універсальна підлога ідеально підійде для тих, хто планує надалі обладнати автомобіль напрямними від стороннього виробника. Спеціальні заглибини у поверхні підлоги дозволяють встановлювати й знімати напрямні, не роблячи додаткових отворів і не застосовуючи клею.

Кріпильні вушка

Стандартне оснащення включає шість складаних кріпильних вушок, жорстко з'єднаних з підлогою автомобіля за допомогою болтів. У моделі Caddy Maxi Kasten таких вушок вісім.У поєднанні з міцними ременями вони дозволяють надійно та охайно закріпити інструменти і матеріали.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти