Медіасистема "Composition Audio"

Медіасистема Composition Audio має монохромний дисплей, два динаміки потужністю по 20 Вт, слот для карт пам'яті SD, додатковий аудіовхід та USB-порт.

Медіасистема "Composition Colour"

Список оснащення медіасистеми Composition Colour (опція) включає кольоровий сенсорний дисплей діагоналлю 5" (12,7 см), CD-привод (MP3, WMA), 4-канальний підсилювач (4x20 Вт), два динаміки, слот для карт пам'яті SD, додатковий аудіовхід, USB-порт з підтримкою iPhone, а також подвійний тюнер з рознесеним прийомом для якнайкращої якості радіосигналу.

Медіасистема"Composition Media"

Система Composition Colour (опція) має кольоровий сенсорний дисплей діагоналлю 6,33" (16,5 см) з датчиком наближення, CD-привод (MP3, WMA), 4-канальний підсилювач (4x20 Вт), чотири динаміки, подвійний тюнер з рознесеним прийомом для якнайкращої якості радіосигналу, слот для карт пам'яті SD, додатковий аудіовхід та USB-порт з підтримкою iPhone. За доплату можна замовити інтерфейс App-Connect (Car-Net)¹, що дає можливість користуватися численними онлайн-сервісами..

¹Додаткова опція, доступна у поєднанні з медіасистемою Composition Media та навігаційною системою Discover Media. Інтерфейс App-Connect підтримує протоколи MirrorLink™, CarPlay™ та Android Auto™. Будь ласка, перевірте сумісність вашого мобільного пристрою з інтерфейсом App-Connect. Користуватися мобільними додатками App-Connect можна виключно через смартфон. Будь ласка, пам'ятайте про свої договірні зобов'язання щодо підключення до Інтернету та передачі даних.

Навігаційна система "Discover Media"

На додачу до функцій медіасистеми Composition Media ця опціональна система має другий слот для карти пам'яті з навігаційними даними. Попередньо встановлені карти Європи можна безкоштовно оновлювати за допомогою сервісу Volkswagen MapCare через домашню сторінку Volkswagen¹.

¹ Через три роки онлайн-сервісами можна буде користуватися лише за додаткову плату. Для підключення до Інтернету потрібен окремий мобільний Wi-Fi-роутер (приміром, смартфон з функцією точки доступу) або USB-модем (скажімо, Volkswagen CarStick) та SIM-картка з активованою послугою передачі даних.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти