Infotainment

Завжди з вами: Ваш офіс

Ваш комерційний автомобіль повинен не лише безпечно і без зайвих труднощів доставляти вас на роботи, бо у дорозі ви також хотіли б займатися справами? Тоді ми маємо для вас гарну новину: Caddy можна дооснастити різноманітними інтелектуальними рішеннями зі сфери комунікацій. Завдяки цьому під час поїздок ви зможете приймати замовлення чи брати участь у нарадах. 

 

Комплект для підключення мобільного телефону «Comfort»

Відсік для вашого мобільного телефону оснащений бездротовим інтерфейсом для підключення до зовнішньої антени, що дозволяє оптимізувати якість мобільного зв'язку. Заряджання також відбувається максимально просто: для цього телефон слід підключити до USB-роз'єму, який знаходиться у цьому ж відсіку.  

Система голосового керування (не показана)

Підвищений рівень комфорту і безпеки завдяки системі голосового керування: керуйте функціями телефону, навігаційної системи та відтворенням аудіо, не відриваючи рук від керма. Крім того, за допомогою голосових команд можливий доступ практично до всіх меню та індикації на дисплеї магнітоли чи навігаційної системи. 

 

Volkswagen Media Control (не показано)1

Перетворіть свій смартфон чи планшет на пульт дистанційного керування навігаційною системою «Discover Media» за допомогою пропонованого як опція Volkswagen Media Control. Зручно керуйте функціями аудіосистеми в салоні через з'єднання WLAN. Або виведіть, наприклад, прокладений за допомогою Карт Google маршрут руху на кольоровий РК-дисплей та активуйте функцію навігації, сидячи на другому чи третьому ряду сидінь.

 

Комплект для підключення мобільного телефону (не показано)

За допомогою передбаченого у серійній комплектації бездротового інтерфейсу Bluetooth ви можете зручно і безпечно спілкуватися телефоном у поїздках через мікрофон і динаміки.

Доступна версія для iOS та Android. Згідно із законодавством водій не має права під час руху користуватися функціями Volkswagen Media Control.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen