Мобільні онлайн-сервіси

Постійно на зв’язку, завжди в курсі подій

Отримуйте актуальні повідомлення щодо ситуації на дорогах через Інтернет. Обирайте найкоротший шлях до найближчої заправної станції. Керуйте додатками на вашому смартфоні під час поїздки. Отримуйте нагадування про заплановані зустрічі та спроби викрадення. Мобільні онлайн-сервіси Car-Net забезпечують підвищений рівень комфорту і безпеки та покращене інформування у поїздках.

Car-Net App-Connect

Завдяки Car-Net App-Connect1 ви можете зручно і безпечно користуватися багатьма функціями вашого iPhone або смартфона на базі Android за допомогою сенсорного екрана вашої мультимедійної системи. Для цього просто під'єднайте ваш смартфон до системи за допомогою USB-кабелю. Після цього всі сумісні додатки можна буде вивести на дисплей за допомогою технологій Apple CarPlay™, Android Auto™ та MirrorLink™.

Car-Net Guide & Inform

За допомогою Car-Net Guide & Inform2 ви можете розширити можливості своєї навігаційної системи за рахунок численних додаткових інформаційних сервісів. Зокрема, вони забезпечують покращене інформування у поїздках про ситуацію на дорозі, вільні місця для паркування та вигідні ціни на заправних станціях. Загалом вам доступні одинадцять сервісів, якими протягом перших трьох років можна користуватися безкоштовно3.

Додаткове оснащення за доплату у поєднанні з магнітолою «Composition Media» та навігаційною системою «Discover Media». Car-Net App-Connect входить у комплект поставки пропонованої як опція навігаційної системи «Discover Media Plus». Будь ласка, перевірте, чи сумісний ваш кінцевий пристрій з технологіями MirrorLink™, CarPlay™ та Android Auto™, інтегрованими в Car-Net App-Connect. Користування додатками Car-Net App-Connect здійснюється виключно через ваш мобільний телефон. Будь ласка, зверніть увагу на умови договору щодо передачі даних і підключення до Інтернету. Car-Net Guide & Inform і Car-Net App-Connect доступні в якості опції.

Використання мобільних онлайн-сервісів Guide & Inform з переліку Car-Net можливе тільки з обладнанням «Discover Media» або «Discover Media Plus» (доступно в якості опції). Додатково вам потрібен мобільний кінцевий пристрій (наприклад, смартфон), який може працювати в якості точки доступу WLAN, або UMTS-модем Volkswagen CarStick і SIM-карта будь-якого оператора мобільного зв’язку з оплаченими послугами. Сервіси Guide & Inform доступні лише за умови наявності дійсного або окремо укладеного договору між вами й вашим оператором мобільного зв’язку про надання послуг мобільного зв’язку та лише в межах покриття відповідної мережі мобільного зв’язку. Прийом пакетів даних через мережу Інтернет залежно від вашого тарифного плану мобільного зв’язку, особливо в разі перебування за кордоном, може спричинити додаткові витрати (наприклад, призвести до стягнення плати за роумінг). Через використання великого обсягу даних при користуванні сервісами Car-Net наполегливо рекомендуємо укласти з вашим оператором мобільного зв’язку договір про підключення безлімітного тарифного плану для передачі даних. Для користування Car-Net необхідно укласти окремий договір із Volkswagen AG в режимі онлайн. Протягом 90 днів після отримання автомобіля клієнт має зареєструвати автомобіль за посиланням www.volkswagen-car-net.com/portal. Починаючи з 90-го дня термін безкоштовного користування починає скорочуватися. Доступність сервісів Car-Net може залежати від країни. Ці сервіси надаються протягом передбаченого угодою терміну, а їхній обсяг протягом цього терміну може змінюватися. Детальнішу інформацію про сервіси Car-Net можна отримати за посиланням www.vw-nutzfahrzeuge.at/car-net, а також у вашого партнера Volkswagen; інформацію про мобільні тарифи можна отримати у вашого оператора мобільного зв’язку.

Відлік трирічного терміну безкоштовного користування починається з моменту реєстрації клієнта в Car-Net, але не пізніше ніж через 90 днів з моменту передачі автомобіля.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen