Навігаційна система

Гарантоване прибуття у пункт призначення

Коли багато зустрічей заплановано поспіль, немає часу шукати обʼїзні шляхи. Наша навігаційна система допоможе Вам дістатися до пункту призначення, не блукаючи манівцями. А після роботи підкаже найкоротший шлях додому.

Навігаційна система «Discover Media»

  • Підтримка Car-Net Guide & Inform і Car-Net App-Connect
  • Кольоровий сенсорний РК-дисплей діагоналлю 16,5 см (6,33 дюйма) із датчиком наближення
  • CD-привод з підтримкою форматів MP3 та WMA
  • Потужність 4 х 20 Вт, 4 динаміки
  • Подвійний тюнер із підтримкою рознесеного прийому
  • Роз'єм AUX-IN та сумісний з iPhone USB-роз'єм у відділенні для речей з боку переднього пасажира,, інтерфейс Bluetooth для підключення мобільних телефонів і два слоти для SD-карти пам'яті
  • SD-карта пам'яті з мапами та безкоштовним оновленням навігаційних даних від Volkswagen MapCare

Volkswagen Media Control (не показано)1

Перетворіть свій смартфон чи планшет на пульт дистанційного керування навігаційною системою «Discover Media» за допомогою пропонованого як опція Volkswagen Media Control. Зручно керуйте функціями аудіосистеми в салоні через з'єднання WLAN. Або виведіть, наприклад, прокладений за допомогою Карт Google маршрут руху на кольоровий РК-дисплей та активуйте функцію навігації, сидячи на другому чи третьому ряду сидінь.

Доступна версія для iOS та Android. Згідно із законодавством водій не має права під час руху користуватися функціями Volkswagen Media Control.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen