Вантажне відділення

Багато простору для всіх ваших матеріалів

В одну мить перетворіть ваш Caddy Kasten на повнофункціональний службовий автомобіль ремонтної, монтажної або іншої служби. Для цього у вашому розпорядженні є численні опції з організації простору вантажного відділення:

  • перегородка з вікнами

  • гумове підлогове покриття

  • універсальна підлога

  • кільця кріплення

  • суцільна перегородка

Суцільна перегородка

Стінка висотою до стелі салону повністю відокремлює кабіну від вантажного відділення і таким чином забезпечує ефективний пасивний захист. Вона закріплена за допомогою гвинтових зʼєднань на кузові автомобіля і відповідає вимогам стандарту DIN 75410-3 «Кріплення вантажів в автомобілях малої вантажопідйомності».

Перегородка з вікнами

Для Caddy Kasten доступна на замовлення перегородка з вікном. Вона має таку ж саму висоту, що й суцільна перегородка, але додатково має два великих вікна. Таким чином, вантаж завжди залишатиметься у вас на очах.

Гумове підлогове покриття

Для вантажного відділення Caddy в якості опції можна замовити гумове підлогове покриття. Захисний шар зі штучного матеріалу, який можна мити, точно повторює контури ребристої підлоги. Крім того, гума має хороші ізолювальні властивості, зокрема звукоізолювальні.

Універсальна підлога

Універсальна підлога доступна на замовлення і є ідеальною основою для подальшого встановлення спеціальних шафових систем різних виробників. Спеціальні виїмки в підлоговому покритті дозволяють у будь-який час швидко встановлювати й знімати шафові системи, не використовуючи клей або гвинтові кріплення.

Кільця кріплення

У вантажному відділення вже в базовій комплектації передбачені шість складаних кілець кріплення, міцно пригвинчених до підлоги. А у Caddy Maxi Kasten таких кілець аж вісім. За допомогою цих кілець і міцних натяжних ременів можна надійно та правильно зафіксувати інструменти й матеріали.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen