Зовнішні дзеркала заднього виду

Усе в полі зору

Напевно, всі, кому доводиться часто їздити вузькими вулицями центральної частини міста або будівельними майданчиками з поганою оглядовістю, хоча б раз мріяли про очі на потилиці. Такого ми, на жаль, не можемо запропонувати. Але замість цього у нас є зовнішні дзеркала заднього виду з електроприводом складання або регулювання, з якими ви завжди будете добре бачити все, що відбувається позаду.

Зовнішні дзеркала з електроприводом 

За допомогою поворотного регулятора обома дзеркалами заднього виду можна зручно керувати з місця водія за допомогою електропривода та вмикати їх обігрів. Завдяки цьому водій буде завжди мати найкращу оглядовість назад. Зовнішні дзеркала з електроприводом разом з електричними склопідйомниками входять до складу опційного пакета електрообладнання.

Зовнішні дзеркала заднього виду з електроприводом складання 

На замовлення для Caddy доступні зовнішні дзеркала заднього виду з електричним регулюванням, обігрівом та електроприводом складання1.

На рисунку зображені зовнішні дзеркала заднього виду для легкового автомобіля з доступним у якості опції пакетом стилізації.

Закрити
Закрити меню
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen