Caravelle

Ідеальний шаттл. Уже понад 30 років Caravelle відповідає найвищим стандартам пасажирських перевезень. Перевагами моделі є комфортний салон та сучасні мультимедійні системи у поєднанні з добре продуманим оснащенням місця водія. Завдяки низькій витраті пального Caravelle можна вважати ідеальним перевізником і з економічної точки зору.

Галерея

Оцініть переваги Caravelle.

Оцініть переваги Caravelle.

Відповідає найвищим стандартам. Caravelle пропонує сучасні мультимедійні системи та інноваційні онлайн-сервіси. Тож ви завжди будете в курсі подій і зможете якнайшвидше діставатися до пункту призначення.

Мультимедійні та навігаційні системи
Кліматичні установки
Електронна система підсилення голосу
Зручні сидіння
Пакет «Хром»
Технологія Car-Net
Сучасні мультимедійні системи

Чудово розважитися і дізнатися останні новини в дорозі.

Мультимедійні системи Caravelle допоможуть прекрасно провести день. Їхні головні переваги - інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, ефективне використання можливостей Інтернету та першокласне звучання.

Максимальний комфорт на всіх сидіннях

Насолоджуйтесь приємним мікрокліматом.

Сучасні кліматичні установки дають змогу легко налаштувати температуру і створити приємну прохолоду навіть у дуже спекотний день. Передні сидіння з підігрівом забезпечать чудове самопочуття у холодний день, а обігрів переднього скла гарантує ідеальну оглядовість за всякої погоди.

Спілкуйтеся без перешкод

Підтримуйте діалог.

Завдяки електронній системі підсилення голосу (опція) водія почують навіть пасажири на останньому ряду. Приймає голос мікрофон системи гучного зв'язку, а підсилений звук лунає із задніх динаміків.

Тільки у поєднанні з медіасистемою Composition Media або навігаційними системами Discover Media/Discover Media Plus. Додаткова опція для Caravelle Trendline, Comfortline і Highline.

Індивідуальне налаштування

Комфорт для вас і ваших пасажирів.

Зручність - один із ключових елементів концепції Caravelle. Про це свідчать, зокрема, сидіння водія зі складаними догори підлокітниками, можливість вибору між одномісним і двомісним сидінням переднього пасажира, всілякі відділення для речей та різні конфігурації сидінь. Різноманітне функціональне устаткування обіцяє незрівнянний комфорт у салоні. Численні варіації салону, що включають від 4 до 9 посадкових місць, дають змогу підібрати оптимальну конфігурацію для різних завдань.

Особливі акценти

Яскрава зовнішність, яка зачаровує.

Бажаєте вразити пасажирів презентабельним виглядом свого авто? Тоді цей пакет для зовнішнього тюнінгу - саме те, що вам потрібно. Елегантні хромовані деталі прикрашають нижній повітрозабірник, бокові поверхні і задню частину автомобіля. Пакет «Хром» доступний для Caravelle з короткою колісною базою.

Стандартне обладнання для Caravelle Highline. Додаткова опція для Caravelle Comfortline. Не передбачено для Caravelle Trendline.

Надійний зв’язок у дорозі

Будьте в курсі подій під час подорожей.

Caravelle можна підключити до численних онлайн-сервісів. Під'єднайтеся до мережі Інтернет та свого смартфона, дізнавайтеся про ситуацію на дорогах та користуйтеся різними додатками.

Корисні супутники. Передові системи безпеки та підтримки водія стануть у нагоді не лише під час паркування чи зміни смуги, але й у критичних ситуаціях.

Системи безпеки
Асистенти паркування
Системи підтримки водія
Системи освітлення
Адаптивна підвіска (DCC)
Підвищений захист у кожній поїздці

Завжди до ваших послуг.

Завдяки системам безпеки ви готові практично до всього: у разі потреби електронні асистенти втручаються у процес керування та можуть знизити ризик аварійних ситуацій*.

*У межах обмежень системи.

 

Всебічна підтримка

Паркування стає ще простішим.

Розумні асистенти сповіщають про перешкоди під час паркування і полегшують маневрування.

Передбачливість

Ваша підтримка у критичних ситуаціях.

Інтелектуальні системи підтримки водія зроблять подорожі у Caravelle ще комфортнішими, адже вчасно попередять про небезпеку під час зміни смуги руху, зміну тиску в шинах та нагадають про необхідність перепочити.

Видимі переваги

Насолоджуйтеся добре освітленою дорогою.

До ваших послуг асистент дальнього світла й додаткові ліхтарі, що чудово освітлюють дорогу і в негоду, і на поворотах.

Індивідуальний рівень комфорту

Пристосуйте підвіску до ситуації.

Опціональна адаптивна підвіска (DCC) дає змогу поліпшити хід автомобіля: просто натисніть кнопку та оберіть звичайний (NORMAL), комфортний (COMFORT) або спортивний режим (SPORT).

Тільки у поєднанні з багатофункціональним дисплеєм Plus.

Потужність і продуктивність. До переваг Caravelle належать передові технології дизельних двигунів та менша витрата пального. Відмінні ходові якості гарантують повний привід 4MOTION та коробка передач з подвійним зчепленням (DSG).

Двигуни
Коробка передач з подвійним зчепленням (DSG)
Повний привод 4MOTION
Динаміка та ощадливість

Сучасні економічні двигуни

Усі пропоновані агрегати споживають напрочуд мало пального і гарантують справжнє задоволення за кермом.

Прогресивний

Насолоджуйтесь комфортом під час поїздок.

Опціональна 7-ступенева трансмісія з подвійним зчепленням (DSG) змінює передачі без відчутного переривання тягової сили, перетворюючи кожну поїздку на приємну подію. Коробка має два режими - звичайний та спортивний.

Негода – не перешкода

Підкорюйте гірські серпантини і засніжені дороги.

Повний привод 4MOTION (опція) гарантує чудове зчеплення коліс, оптимальну курсову стійкість та керованість навіть у найскладніших умовах, як-от на гірських серпантинах чи на снігу. Повний привод можна замовити у поєднанні з коробкою DSG та механічним блокуванням диференціалу задньої осі - унікальна пропозиція для автомобілів такого класу.

Універсальність у найменших деталях. Різноманітні пакети сидінь, багато відділень для речей та численні електронні помічники роблять Caravelle ідеальним перевізником.

Пакети електрообладнання
Фари
Системи кріплень
Практично

Гарантія підвищеного комфорту.

Від електричних склопідйомників до зовнішніх дзеркал з електричним складанням - Caravelle можна обладнати зручними пакетами електричного устаткування.

 

Видимі переваги

Насолоджуйтесь чудовою оглядовістю.

Про належну оглядовість потурбуються ощадливі світлодіодні фари й омивач фар. Електрохромне салонне дзеркало вбереже від сліпучого світла фар автомобілів позаду вас.

Модульна система

Оцініть переваги універсальної концепції простору.

Caravelle має все необхідне для надійної фіксації багажу та дитячих автокрісел, а її виняткова універсальність дає змогу швидко пристосуватися до різноманітних потреб.

Інформаційні матеріали та подальші кроки