Світлодіодні фари

Світлодіодні фари
Дальнє і ближнє світло фар забезпечують ощадливі світлодіоди (опція). Їх тривалий строк служби сприяє безпеці руху, а потужний світловий потік і подібний до денного спектр світла покращують оглядовість. Для автомобілів з кришкою багажного відсіку світлодіодні фари доступні тільки у поєднанні зі світлодіодними задніми ліхтарями.

Світлодіодні задні ліхтарі
У стоп-сигналах та ліхтарях габаритного світла використовуються ощадливі світлодіоди. До базової комплектації всіх модифікацій входить світлодіодне підсвічування номерного знака.

 
Додаткова опція для Caravelle Trendline, Comfortline і Highline. Тільки в поєднанні з омивачем фар.

Омивач фар

Висувні форсунки омивача (опція) ховаються у бампері. Омивач працює при ввімкненому ближньому або дальньому світлі у парі зі склоочисником. Зокрема, фари омиваються з кожним п'ятим змахом склоочисника.


Додаткова опція для Caravelle Trendline, Comfortline і Highline.

Пакет «Світло і видимість»

Опціональний пакет¹ включає внутрішнє дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням, що захищає від засліплення фарами машин позаду, і датчик дощу, який забезпечує роботу склоочисника в автоматичному режимі. Супроводжувальне світло освітлює підходи до автомобіля, підвищуючи безпеку в темний час доби.

1 Додаткова опція за доплату.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти
Caravelle
Від 1 337 706,- UAH Включно з ПДВ. ? Від 1 114 755,- UAH без ПДВ ?

Caravelle

Запустіть відео