Підлокітники сидіння водія

Положення підлокітників регулюється безступінчасто за допомогою поворотного регулятора. Для зручнішого доступу до всіх частин кабіни підлокітники можна підняти вгору.

Серійне обладнання для Caravelle Comfortline та Highline. Додаткова опція для Caravelle Trendline.

Двомісне сидіння переднього пасажира

Під подушкою двомісного сидіння переднього пасажира знаходиться відсік для речей. Caravelle Trendline за доплату можна оснастити відкидною спинкою з двома підставками для напоїв і тримачем для ручок чи олівців, за якою знаходиться ще одне відділення для речей.

Додаткова опція для Caravelle Trendline та Comfortline. Недоступне для Caravelle Highline.

Електричне регулювання сидіння за 12-ма позиціями

За додаткову плату можна замовити сидіння водія з підігрівом та електричним регулюванням. Тут можна ідеально налаштувати поперекову опору, нахил спинки, глибину сидіння, нахил і довжину подушки. Сидіння водія має пам'ять налаштувань для трьох користувачів (до опції включено підігрів сидінь водія та переднього пасажира).

Додаткова опція для Caravelle Comfortlineта Highline. Недоступне для Caravelle Trendline.
¹ Тільки у поєднанні з оббивкою зі шкіри "Nappa". Центральна частина сидінь та внутрішня поверхня боковин оздоблені шкірою "Nappa".

Система "Easy Entry"

Система Easy Entry полегшує і прискорює посадку й висадку пасажирів третього ряду. В автомобілях з двома зсувними дверима системою Easy Entry оснащені обидва крайні сидіння. Усі сидіння мають складані спинки незалежно від наявності системи Easy Entry.

Серійне оснащення для Caravelle Highline. Додаткова опція за доплату для Caravelle Trendline та Comfortline.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти
Caravelle
Від 1 337 706,- UAH Включно з ПДВ. ? Від 1 114 755,- UAH без ПДВ ?

Caravelle

Запустіть відео