Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти
Новий Crafter шасі

Новий Crafter шасі

Новий Crafter. Новий вимір. Новий Crafter - це на 100% власна розробка бренду Volkswagen Комерційні автомобілі. Він був спеціально адаптований до потреб комерційних клієнтів та пропонуватиме усе, що очікують від сучасного економічного автомобіля: ідеальні передумови для найоптимальнішої конфігурації багажного відділення, потужні та витривалі двигуни, а також передові системи підтримки водія.

Кращий міжнародний фургон 2017 року

Жюрі спеціалістів з 24 країн визнали новий Crafter кращим міжнародним фургоном 2017 року (International Van of the Year 2017) (Джерело: Fleet Van & Utility, www.van-of-the-year.com). Найбільше вразили жюрі зручний для клієнтів дизайн, комфортність, а також інноваційні системи безпеки та допомоги водієві.

Галерея

Оцініть переваги Crafter шасі з різних точок зору.

Оцініть переваги Crafter шасі з різних точок зору.

Відео

Запустіть відео

Ключові особливості

Технології
Інтер'єр
Екстер'єр
Безпека
Системи підтримки водія

Найбільший вибір приводів.

Новий Crafter - це єдиний автомобіль у класі з шістьма варіантами комбінацій приводу та коробки перемикання передач. Передній, задній та повний привід 4MOTION можна поєднувати з 6-ступ. механічною або 8-ступ. автоматичною КПП.

 

Зона комфорту, з якої не хочеться виходити.

Новий Crafter шасі доступний для замовлення з одинарною або подвійною кабіною. В останній знайдеться місце для 7 осіб включно з водієм.

Переобладнання відповідно до ваших вимог.

Шасі Crafter доступне у трьох варіантах довжини (з середньою, довгою колісною базою та довгою колісною базою зі звисом), а тому є ідеальною базою для переобладнання відповідно до вимог найвибагливіших клієнтів із різних сфер бізнесу.

Найвищі стандарти.

Розумні системи безпеки, як, наприклад, система запобігання вторинним зіткненням, електронна система стабілізації, антиблокувальна система гальм та інші забезпечують максимальний захист від старту поїздки та до її завершення.

Попередять та захистять

Шасі Crafter можна оснастити численними додатковими системами підтримки водія, які забезпечать максимальний комфорт під час руху, паркування, а також підтримку у критичних ситуаціях.

Інформаційні матеріали та подальші кроки