Цей веб-сайт використовує файли cookie для найкращого досвіду роботи користувачів. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь, що файли cookie зберігаються на вашому пристрої.
Прийняти та продовжити
Закрити меню
Закрити

Моделі T6

 

Оригінал

Bulli, який є беззаперечним культовим авто серед комерційних автомобілів, уперше виїхав на дорогу в 1950 році. Відтоді в усьому світі продали майже дванадцять мільйонів моделей від Т1 до Т6.

Отримайте власне уявлення про Т6.

Культова модель останнього покоління Transporter

Чи можна удосконалити ідеал? Принаймні можна спробувати: це покоління моделей Transporter піднімає на новий рівень перевірені часом переваги й встановлює нові стандарти у своєму класі. У співпраці з нашими клієнтами ми доповнили цього надійного партнера новими деталями, які зроблять робочий день приємнішим, і розробили для нього найсучасніші системи допомоги водієві, системи безпеки й мультимедійні рішення, залишивши незмінною безкомпромісну багатофункціональність у повсякденній експлуатації. Міцний і просторий Transporter: різносторонній автомобіль для всіх, кому щодня доводиться виконувати чимало завдань.

Культова модель останнього покоління Multivan

Чи можна удосконалити ідеал? Принаймні можна спробувати: це покоління Multivan продовжує розвивати перевірені часом сильні сторони й пропонує багато особливостей! Автомобіль перетворився на інноваційного супутника з найсучаснішими мультимедійними системами, системами допомоги водієві та системами безпеки, незмінною лишилась тільки безкомпромісна багатофункціональність. Міцний і просторий Multivan: різносторонній автомобіль для всіх, хто живе у постійному русі.