Цей веб-сайт використовує файли cookie для найкращого досвіду роботи користувачів. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь, що файли cookie зберігаються на вашому пристрої.
Прийняти та продовжити
Закрити меню
Закрити

Моделі Crafter

 

Готовий до масштабних завдань

Crafter - комерційний автомобіль, створений з урахуванням потреб своїх користувачів, до того ж у численних сферах він найкращий у своєму класі.

Отримайте власне уявлення про Crafter

Модель з великим потенціалом Crafter Kasten

До унікальних особливостей фургона Crafter належать найкращі у своєму класі можливості для перевезення та кріплення вантажів. Завдяки трьом варіантам довжини, трьом варіантам висоти й численним функціям для полегшення повсякденної роботи фургон Crafter має все необхідне для задоволення всіх потреб вашої сфери діяльності. До того ж кабіна водія Crafter являє собою одне з найкомфортніших робочих місць для тих, хто проводить багато часу в поїздках. Якщо потрібен додатковий рівень комфорту, автомобіль можна дооснастити пропонованим як опція обладнанням.

Той, що багато бере на себе Crafter Бортова вантажівка

Бортова вантажівка Crafter вражає рівнем оснащення та кількістю посадкових місць. Велика кількість варіантів дозволяє ідеально адаптувати цю модель до різних профілів потреб. Бортова вантажівка Crafter пропонує широкий асортимент можливостей: у варіанті з подвійною кабіною та двомісним сидінням переднього пасажира на додачу до обладнання і матеріалів він здатен перевозити до семи співробітників. Вантажна платформа бортової вантажівки Crafter площею до 9,6 м² з першого погляду вказує на неабиякі можливості з перевезення вантажів. А з другого погляду стає зрозуміло, що ця модель здатна на більше, ніж здається.

Ідеальна основа Crafter Шасі

Закладіть надійні підвалини для своєї роботи. Найкраще скористатися для цього стабільною і розрахованою на значні навантаження рамною конструкцією шасі Crafter. Завдяки трьом варіантам довжини, одному варіанту висоти, одинарній або подвійній кабіні та численним функціям для полегшення повсякденної роботи шасі Crafter має все необхідне для задоволення всіх потреб вашої сфери діяльності.