Автосоюз

Варіанти підлоги

Все на своїх місцях

Як забезпечити надійне утримання матеріалів та вантажу на місці і зробити так, щоб ніхто з бригади не посковзнувся у вантажному відсіку? Завдяки правильно підібраним варіантам підлоги полегшується встановлення систем шаф. Також це запобігає нещасним випадкам.

Універсальна підлога для встановлення додаткового оснащення (ілюстрація відсутня)

Універсальна підлога створює ідеальні передумови для дооснащення системами шаф від різних виробників1. Спеціальні адаптери у заглибинах у поверхні підлоги забезпечують гнучкі можливості для встановлення та знімання шаф без клею чи свердління отворів. Після знімання на підлозі залишаються лише мінімальні сліди.

 

Нековзке гумове покриття підлоги, що миється

Гумове покриття підлоги підвищує безпеку завдяки нековзкій поверхні, що сягає аж до порога вантажного відсіку, та підсвічуваній підніжці.

 

Für den korrekten und sicheren Einbau der Schranksysteme, die am Universalboden befestigt werden, sorgt der jeweilige Aufbauhersteller.

Закрити
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team