Автосоюз

Системи допомоги водію

Спокій у подорожах щодня

Той, хто багато подорожує, повинен справлятися з численними примхами погоди і ситуаціями на дорозі. Добре, що у Transporter 6.1 ви не будете боротися із стихією самотужки.

Асистент стабілізації при боковому вітрі1

Стабілізує автомобіль при сильних поривах бокового вітру, автоматично застосовуючи гальма. У фільмі про системи допомоги водію для прикладу показано модель Crafter.

Система захисту бічних сторін1

Контролює бічні сторони автомобіля та відображає на дисплеї мультимедійної системи попередження про критичне наближення до стовпів або стін. У фільмі про системи допомоги водію для прикладу показано модель Crafter.

Асистент руху по смузі "Lane Assist"1, 2

За допомогою багатофункціональної камери визначає власну смугу руху та утримує автомобіль у її межах за допомогою коригувальних втручань в рульове управління. У фільмі про системи допомоги водію для прикладу показано модель Crafter.

Адаптивний круїз-контроль (АСС) з асистентом контролю дистанції попереду "Front Assist" та функцією екстреного гальмування у міському циклі руху1

Автоматично адаптує швидкість руху до швидкості автомобіля, який їде попереду, та підтримує в такий спосіб задану водієм відстань. У відео про системи допомоги водію для прикладу показано модель Crafter.

Система контролю тиску в шинах (ілюстрація відсутня)1

Інформує водія перед поїздкою та під час руху про фактичний тиск повітря в шинах і попереджає про його зниження. Кожне колесо оснащене бездротовими датчиками, які передають інформацію про тиск і температуру.

 

Система розпізнавання дорожніх знаків (ілюстрація відсутня)1

За допомогою спеціальної камери розпізнає знаки обмеження швидкості та заборони обгону, а також обмеження, що діють протягом певного часу чи залежно від погоди, та інформує водія, виводячи дані на багатофункціональний дисплей.

 

Асистент руху на спуску (ілюстрація відсутня)1

Забезпечує контрольований та комфортний спуск за рахунок обмеження частоти обертів двигуна, у разі потреби застосовуючи гальма.

Im Rahmen der Grenzen des Systems.

Der Fahrer muss jederzeit bereit sein, das Assistenzsystem zu übersteuern, und wird nicht von seiner Verantwortung entbunden, das Fahrzeug umsichtig zu fahren.

Закрити
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team