Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Das WeltAuto.

Автомобілі з пробігом. Гарантовано якісні.

Das WeltAuto - всесвітньо відома програма концерну Volkswagen AG щодо купівлі, продажу та обслуговування автомобілів з пробігом. В основі цієї програми - унікальний досвід на ринку автомобілів з пробігом, високі стандарти обслуговування клієнтів, відмінний технічний та зовнішній стан автомобілів, що продаються під маркою «Das WeltAuto», матеріальна база та корпоративні стандарти дилерських підприємств концерну Volkswagen AG, а також широкий спектр унікальних послуг та пропозицій.

Корпоративні вимоги програми «Das WeltAuto» передбачають старанну і відповідальну перевірку та підготовку кожного автомобіля з пробігом, аби Ви не мали жодного сумніву щодо якості і безпеки Вашого вибору.

Дилери Das WeltAuto працюють з великим переліком параметрів технічного контролю автомобіля з пробігом, щоб мати змогу досконало і відповідально його перевірити. Цей структурований процес не припускає жодних недоліків у технічній, а також оптичній складовій перевірки. Якщо виникає необхідність ремонту, то це завдання виконується відповідально і якісно. Лише за умови проходження ретельної перевірки і виконання усіх підготовчих робіт, автомобіль отримує знак якості «Das WeltAuto».