Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Моделі Caddy

 

Caddy - взірцевий автомобіль на всі випадки життя:  він однаково зручний і як комерційний фургон, і як просторий мінівен для сімох пасажирів.

Caddy Kombi

Усюди з сім'єю.

Удвох за покупками, уп'ятьох на літній відпочинок, усімох - на дитячий день народження: Caddy сприймає життя таким, яким воно є. Він такий же надійний, практичний і різносторонній, як і його попередники. Головна відмінність четвертого покоління - підвищений комфорт і ще більша економічність. Як і раніше він доступний з двома варіантами колісної бази та у семимісній версії. Тож ця модель - справжній ідеал універсального автомобіля. А про підвищення Вашої безпеки подбають серійні та опціональні системи-асистенти.

Caddy Kombi

 

 

Caddy Kasten

Йому під силу майже все.

Кожен день кидає нові виклики, які потребують швидких і професійних рішень. Придбавши Caddy Kasten, ви отримаєте автомобіль, здатний забезпечити оптимальну підтримку у найрізноманітніших ситуаціях. Caddy Kasten - професіонал широкого профілю, який безпечно доставить у пункт призначення і вас, і ваш вантаж.

 

Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.