Цей веб-сайт використовує файли cookie для найкращого досвіду роботи користувачів. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь, що файли cookie зберігаються на вашому пристрої.
Прийняти та продовжити
Закрити меню
Закрити

Моделі Amarok

 

Пікап. Задоволення від керування класу «преміум»: на максимальному рівні

Amarok пропонує поєднання всюдихідних якостей, гнучкості й надійності, недоступне досі жодній іншій моделі пікапа: це стало можливим завдяки повному приводу 4MOTION; високому рівню безпеки на бездоріжжі завдяки спеціальній позашляховій версії антиблокувальної гальмівної системи (Offroad-ABS) та електронній системі підтримання курсової стійкості (ESP) з відповідними налаштуваннями, а також найширшій вантажній платформі у своєму класі та, далеко не в останню чергу, надзвичайно міцній драбинчастій рамі, яка вирізняється максимальною стабільністю навіть під час подолання найскладнішого бездоріжжя. Там, де інші працюють на межі можливостей, Amarok із 6-циліндровим турбодизелем має достатній резерв потужності.

Отримайте власне уявлення про Amarok

100-відсотковий V6. 100-відсоткова потужність. Amarok

Темпераментний на асфальті. Amarok з 3-літровим двигуном TDI V6 поєднує все, чого ви очікуєте від ексклюзивного універсального авто преміумкласу: мужній дизайн, міцну конструкцію та величезну потужність.

Втілення унікального стилю. Amarok Aventura

Яскравими акцентами в дизайні преміальної моделі Aventura виступають дуга Sportsbar і хромовані труби порогів зі світлодіодним підсвічуванням. Гострі кромки в поєднанні із затемненими задніми ліхтарями й унікальними легкосплавними дисками діаметром 20 дюймів підкреслюють мужній характер.