Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти
Новий Crafter бортова вантажівка

Новий Crafter бортова вантажівка

Запустіть відео

Новий Crafter. Новий вимір. Новий Crafter - це на 100% власна розробка бренду Volkswagen Комерційні автомобілі. Він був спеціально адаптований до потреб комерційних клієнтів та пропонуватиме усе, що очікують від сучасного економічного автомобіля: ідеальні передумови для найоптимальнішої конфігурації багажного відділення, потужні та витривалі двигуни, а також передові системи підтримки водія.

Кращий міжнародний фургон 2017 року

Жюрі спеціалістів з 24 країн визнали новий Crafter кращим міжнародним фургоном 2017 року (International Van of the Year 2017) (Джерело: Fleet Van & Utility, www.van-of-the-year.com). Найбільше вразили жюрі зручний для клієнтів дизайн, комфортність, а також інноваційні системи безпеки та допомоги водієві.

Галерея

Оцініть переваги бортової вантажівки Crafter з різних точок зору.

Оцініть переваги бортової вантажівки Crafter з різних точок зору.

Ергономічний як ніколи. Найкраще робоче місце водія.

Відео

Запустіть відео

Новий Crafter. Продукт-відео

Подивіться на новий Crafter в дії

Ключові особливості

Технології
Інтер'єр
Екстер'єр
Безпека
Системи підтримки водія

Найбільший вибір приводів.

Новий Crafter - це єдиний автомобіль у класі з шістьма варіантами комбінацій приводу та коробки перемикання передач. Передній, задній та повний привід 4MOTION можна поєднувати з 6-ступ. механічною або 8-ступ. автоматичною КПП.

 

Вмістить все - і матеріали, і персонал.

У варіанті з подвійною кабіною бортовка вантажівка Crafter може перевозити до 7 осіб включно з водієм.

Максимальне використання простору.

Залежно від обраної довжини колісної бази та замовлення одинарної чи здвоєної кабіни площа вантажної платформи може становити від 5,5 м2 до 9,6 м2.

Найвищі стандарти.

Розумні системи безпеки, як, наприклад, система запобігання вторинним зіткненням, електронна система стабілізації, антиблокувальна система гальм та інші забезпечують максимальний захист від старту поїздки та до її завершення.

Попередять та захистять

Бортову вантажівку Crafter можна оснастити численними додатковими системами підтримки водія, які забезпечать максимальний комфорт під час руху, паркування, а також підтримку у критичних ситуаціях.

Мікросайт - Новий Crafter

Дізнайтеся ще більше про нову модель, її варіанти, технічні характеристики та переваги.

Гарантія 4 роки на новий Volkswagen Crafter!

Термін дії розширеної* гарантії на новий Crafter становитиме 4-ри роки або 250 тис. км пробігу в залежності від того, що настане раніше. Перші два роки заводської гарантії діють без обмежень щодо пробігу в будь-якій країні. Гарантія в 3-й та 4-тий рік діє виключно на території України.

Впровадженням даної програми виробник в черговий раз демонструє впевненість у бездоганній якості і надійності комерційних автомобілів Volkswagen, які можна замовити і придбати у офіційних дилерів  Volkswagen. Клієнту надається широкий вибір індивідуальних комплектацій, який задовольнить найвибагливішого водія.

*Більш докладну інформацію щодо розширеної гарантії Ви можете дізнатися у сервісного консультанта в найближчому офіційному дилерському центрі  Volkswagen.

Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.

Інформаційні матеріали та подальші кроки