Меню
Закрити меню
Закрити

Apple Music

Volkswagen та Apple Music — повноцінна насолода від музики у кожній поїздці

Активуйте мобільні онлайн-сервіси у вашому Volkswagen та безкоштовно1 користуйтесь Apple Music до 6 місяців.

Apple Music — ви повинні це почути

І за допомогою пристрою від Apple, і з вашим смартфоном на базі Android: Apple Music забезпечує можливість доступу без реклами до більш ніж 50 мільйонів композицій, якими ви можете насолоджуватися як онлайн, так і офлайн. Розпочніть користуватися сервісом потокового аудіо вже сьогодні.

Таке різноманіття важко перевершити: Apple Music дозволяє обрати свої улюблені композиції з-поміж більш ніж 50 мільйонів пісень. При цьому дуже легко відкрити для себе нових улюблених виконавців, адже важлива перевага Apple Music - персоналізовані рекомендації, засновані на вашому виборі та музиці, яку ви слухаєте протягом певного періоду.

Шукаєте щось новеньке? Навіть незважаючи на широкі можливості вибору впорядкування музичної бібліотеки не потребує зайвих зусиль! Списки відтворення, відібрані редакцією Apple Music, та радіостанції, що працюють у певних жанрах, заохочують до нових відкриттів. Асортимент регулярно поповнюється новими виконавцями та ексклюзивним контентом. Радіостанція Beats 1, що працює у прямому ефірі, пропонує вам актуальні новини та інформацію у сфері культури.

Крім того, джерелом натхнення можуть стати уподобання ваших друзів: підпишіться на них, щоб бачити, що вони слухають, або діліться власними хітами і списками відтворення.

Щоб зекономити обсяг мобільних даних, вміст Apple Music можна завантажити і слухати безпосередньо зі смартфона. Завдяки цьому ви зможете добре підготуватися на випадок відсутності покриття мережі у поїздках. Офлайн-відтворення чи потокове відтворення - немає жодної різниці: Apple Music ніколи не переривається рекламою.

Звісно, ви можете користуватися Apple Music не лише на своєму iPhone та інших пристроях з iOS: Ви можете користуватися повноцінним доступом до своїх пісень і на комп'ютері, і на смартфоні на базі Android за допомогою відповідного додатка, а завдяки Apple CarPlay™ - і безпосередньо у вашому автомобілі Volkswagen. Ця технологія дозволить вам одразу розпочати користування сервісом потокового відтворення.

Запитання і відповіді

Маєте інші запитання? Тут ми зібрали для вас деякі найбільш актуальні рішення.

Як з’ясувати модельний рік мого автомобіля Volkswagen?

Щоб з'ясувати модельний рік вашого автомобіля Volkswagen, перевірте, яка літера знаходиться на 10-й позиції ідентифікаційного номера (VIN) вашого автомобіля. Літера «J» означає 2018 МР , літера «K» - 2019 МР.

Чи сумісний мій комерційний автомобіль Volkswagen з We Connect або Car-Net?

Наш контрольний перелік дозволяє попередньо з'ясувати, які мобільні онлайн-сервіси можуть бути доступні в обраному вами автомобілі.

Перейти до контрольного переліку

Що мені потрібно для користування Apple Music?

 Сервіс Apple Music сумісний з iOS від версії 8.4, Apple Watch, Apple TV, Mac, CarPlay, HomePod, PC, Android від версії 4.3 та Sonos.

Чи витрачається мій обсяг мобільних даних при користуванні Apple Music?

Так, якщо ви користуєтеся Apple Music через мобільне з'єднання з Інтернетом. Разом з тим, ви можете насолоджуватися Apple Music через WLAN та завантажувати вміст, який потім зможете слухати офлайн. Це дозволить зменшити витрату обсягу мобільних даних. При користуванні у режимі офлайн слід пам'ятати, що Apple Music один раз на місяць перевіряє, чи діє ваша підписка. Для цього необхідно створити з'єднання з Інтернетом.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen