Меню
Закрити меню
Закрити

Цифрові сервіси та додатки

Невід’ємна частина вашого автомобіля: Додатки та цифрові сервіси

Чи можете ви уявити собі життя без смартфона? Напевно, ні - адже він пропонує додатки практично на всі випадки життя. Завдяки App Connect ці зручні функції будуть у вас під рукою і за кермом вашого комерційного автомобіля Volkswagen. Ця технологія забезпечує можливість простого відображення обраних додатків1 на екрані вашої медіасистеми чи навігаційної системи та керування ними.

Немає значення, Car-Net чи We Connect: використовуйте App Connect у поєднанні з трьома інноваційними технологіями MirrorLink®, CarPlay™ та Android Auto™. Відтепер CarPlay™ у поєднанні з We Connect підтримує можливість бездротового підключення вашого смартфона до навігаційних систем Discover Media та Discover Pro2.

Технологія MirrorLin™

Про призначення можна здогадатися вже з назви: MirrorLink™ забезпечує можливість простого відображення всіх сумісних додатків з вашого смартфона на дисплеї вашої мультимедійної системи. Завдяки цьому під час поїздки ви можете зручно і безпечно керувати улюбленими додатками безпосередньо на екрані системи. Чи сумісний ваш смартфон з MirrorLink™? Про це ви можете дізнатися на сайті www.mirrorlink.com 

 

Відкрийте для себе популярні додатки від наших партнерів:

 

Glympse

Передача інформації про місцезнаходження у режимі реального часу: абсолютно безпечно і просто.

Android App у Google Play Store

iOS App у App Store


Parkopedia

Найбільша у світі база даних щодо автостоянок: інформація про наявність місць, години роботи і ціни у режимі реального часу.

Android App у Google Play Store

iOS App у App Store

Android Auto™

«Слухати мій улюблений список відтворення на Spotify»: за допомогою Android Auto™ від Google ви можете керувати всіма сумісними додатками вашого смартфона на базі Android за допомогою Google Voice. Зокрема, можливість зручного керування голосом підтримують Google Play Music, Pandora та Spotify. Крім того, Android Auto™ дозволяє зручно і безпечно користуватися багатьма іншими додатками. Для отримання докладнішої інформації відвідайте веб-сайт Google.

Завантажити додаток для Android

Apple CarPlay™

Дружність до користувача тут прописана великими літерами: за допомогою CarPlay™ від Apple ви можете під час поїздки користуватися обраними додатками з такою ж зручністю, як і на вашому iPhone. Мапи, телефон, повідомлення, музика - все доступно за допомогою одного натискання кнопки. Крім того, ви можете керувати системою за допомогою голосових команд. Для отримання докладнішої інформації відвідайте веб-сайт Apple.

Дізнатися більше про CarPlay™

Передумови для користування App-Connect

Правильне підключення: для користування App-Connect у поєднанні з Car-Net вам потрібна магнітола Composition Media або навігаційна система Discover Media чи Discover Media Plus3 та USB-кабель.

Найсучасніший спосіб підключення до вашого автомобіля: нова пропозиція від We Connect включає інтерфейс App-Connect, доступний у поєднанні з медіасистемами Composition Colour, Discover Media та Discover Pro.  Відтепер за допомогою CarPlay™ ви можете підключати свій смартфон без використання кабелів. Крім того, у разі потреби ви можете користуватися звичним методом підключення через USB-кабель.

Сумісні пристрої, що підходять один до одного

Доступно у поєднанні з Car-Net

 

Магнітола Composition Media

Якісне відтворення звуку: Composition Media - ідеальна аудіосистема для користування App-Connect у вашому комерційному автомобілі. Сервіс App-Connect доступний без додаткової реєстрації одразу після підключення вашого смартфона через USB-інтерфейс.

Навігаційні системи Discover Media та Discover Media Plus

Навігаційні системи Discover Media та Discover Media Plus також підтримують цифрові технології MirrorLink™, Android Auto™ та Apple CarPlay™.  Придбавши App-Connect, ви знайдете підходяще рішення для будь-якого смартфона у будь-якому комерційному автомобілі Volkswagen.

Підключення пристроїв

Доступно у поєднанні з Car-Net

 

USB-кабель

Швидке з'єднання: Для користування App-Connect просто з'єднайте свій смартфон з медіасистемою чи навігаційною системою за допомогою відповідного USB-кабелю. Він входить у комплект поставки вашого смартфона.

 

Доступно у поєднанні з We Connect

 

Бездротове з'єднання

Відтепер ви можете підключати свій iPhone до навігаційних систем Discover Media та Discover Pro з CarPlay™ за допомогою бездротового з'єднання.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen