Меню
Закрити меню
Закрити

Завжди до ваших послуг: нова цифрова мобільність

Volkswagen We - це перехід до нової цифрової мобільності: Наш онлайн-сервіс We Connect1 пропонує різноманітні корисні послуги та функції транспортного засобу. Потокова передача музики, пошук вільного місця для паркування, ведення цифрового журналу обліку поїздок або пошук найкоротшого маршруту до місця призначення - транспортні засоби нового покоління встановлюють нові стандарти. Ми розробили для вас практичні пакети з пропозиціями. Завдяки їм ваше життя стане спокійнішим.

Пряме з’єднання

Для таких моделей, як Transporter 6.1 з We Connect, доступні безкоштовні активні основні функції, що можна вимкнути окремо в будь-який час.

Система екстреного виклику e-Call

Безпечно навіть у надзвичайних ситуаціях: Система екстреного виклику e-Call пропонує необхідну підтримку, коли ви найбільше її потребуєте. У надзвичайних ситуаціях вона забезпечує спрацювання подушок безпеки. Таким чином ви можете отримати допомогу якнайшвидше.

Безкоштовно зареєструйтесь на майбутнє: We Connect

Під'єднайте свій автомобіль до технологій майбутнього: Зареєструйтесь один раз і активуйте свій автомобіль. Відразу після цього ви зможете користуватись цифровими сервісами й послугами Volkswagen. We Connect пропонує безліч корисних функцій і послуг для більшості стандартних комплектацій без зайвих витрат.

Комфорт

Відпочиваючи вдома на дивані, ви можете перевірити, чи замкнули транспортний засіб. А також ми завжди нагадаємо про необхідність відвідування станції технічного обслуговування. Насолоджуйтесь комфортом з We Connect.

Планування термінів відвідування станції технічного обслуговування

Виклик довідкової служби

Безпека

Швидке надання допомоги, якщо в дорозі виникнуть якісь труднощі: У разі поломки з нашими працівниками можна зв'язатися за допомогою одного натискання кнопки. Таким чином можна отримати автоматичну допомогу в надзвичайній ситуації.

Виклик технічної допомоги

Автоматичне повідомлення про ДТП

Огляд транспортного засобу

Перебуваючи в офісі, ви можете перевірити, чи замкнули транспортний засіб, або побачити, де він стоїть. Такі важливі дані можна перевіряти з будь-якого місця. Завдяки We Connect ви знаєте про автомобіль усе, що вам потрібно знати.

Двері й освітлення

Місце для стоянки

Стан автомобіля

Параметри руху

Звіт про технічний стан автомобіля

Ще більше функцій: We Connect Plus2

Доповніть свій пакет We Connect додатковими функціями за допомогою We Connect Plus: Скористайтеся багатьма практичними перевагами, такими як інтелектуальна навігація з інформацією в реальному часі, потокове мультимедіа, веб-радіо й керування за допомогою смартфона.

Навігація

Вибір найкоротшого маршруту, попередження про затори в режимі реального часу, рух до найближчої АЗС - це лише деякі з багатьох додаткових функцій, які пропонує We Connect Plus2.

Онлайн-інформація про дорожній рух

Оновлення карт онлайн

Онлайн-побудова маршруту

Пошук спеціальних об'єктів онлайн

Автозаправні й зарядні станції

Місця для паркування

Комфорт

Автономним опаленням3 та іншими функціями можна зручно керувати за допомогою смартфона зі встановленим на ньому додатком We Connect.

Замикання й відмикання

Автономний опалювач онлайн

Звукова та світлова сигналізація

Розважальні сервіси

Здійснюйте пошук в Інтернеті так, ніби ви знаходитеся в офісі. Відтворюйте музику так, як у себе вдома у вітальні. Завдяки Інтернету й інформаційно-розважальним функціям We Connect Plus2 можна забути, що ви в дорозі. Неймовірне задоволення від поїздок!

Потоковa мультимедіа

Голосове керування онлайн

Веб-радіо

Точка доступу WLAN

Пакети даних

Безпека

Рівень безпеки став ще вищим: Наприклад, ви отримаєте сповіщення, коли автомобіль виїде з певної зони. А при спробах зламування ви отримаєте попередження.

Сповіщення про перебування автомобіля в певній зоні

Онлайн-система охоронної сигналізації

Сповіщення про перевищення швидкості

Три передумови — незліченна кількість переваг

Бажаєте із задоволенням користуватись сервісами We Connect і We Connect Plus2? З'ясуйте, що для цього потрібно. Щоб скористатися безліччю переваг We Connect Plus, потрібно виконати чотири кроки:

01

Завантаження додатка We Connect

Безкоштовно завантажте додаток We Connect на смартфон. Залежно від вашої операційної системи додаток We Connect можна завантажити для Android або iOS у Google Play Store або App Store відповідно.

 

02

Створення облікового запису користувача

Увійдіть у додаток, використовуючи свій ідентифікатор Volkswagen Nutzfahrzeuge ID. Якщо Volkswagen ID поки ще не створено, ви послідовно пройдете процедуру реєстрації в додатку.

03

Додавання автомобіля Volkswagen

Додайте свій комерційний автомобіль Volkswagen, указавши його ідентифікаційний номер (FIN). Ідентифікаційний номер транспортного засобу вказано в офіційних документах, які підтверджують реєстрацію автомобіля, а також на його лобовому склі.

04

Активація We Connect

Щоб завершити активацію, дотримуйтесь вказівок, наведених у додатку. І завдяки інтелектуальним сервісам виведіть свої цифрові будні на якісно новий рівень.

Нижче наведено детальні інструкції щодо різних варіантів активації:

Aktivierung mit der App und Zündschlüsseln

Aktivierung im Fahrzeug

Aktivierung in der App per Aktivierungscode

Aktivierung im Radiosystem "Composition Audio"

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen