Цей веб-сайт використовує файли cookie для найкращого досвіду роботи користувачів. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь, що файли cookie зберігаються на вашому пристрої.
Прийняти та продовжити
Закрити меню
Закрити

Моделі Caddy

 

Універсальне рішення на всі випадки життя

Caddy - універсальне рішення на всі випадки життя: і в ролі практичного фургона для комерційної експлуатації, і як місткий мінівен, що вміщує до семи пасажирів.

Отримайте власне уявлення про Caddy

Справиться практично з будь-яким завданням Caddy Kasten

Кожен день приносить нові виклики, які потребують швидких і професійних рішень. Придбавши фургон Caddy, ви отримаєте автомобіль, здатний забезпечити оптимальну підтримку практично в будь-якій ситуації. У базову комплектацію входить аудіосистема та інтерфейс для підключення мобільного телефону. Крім того, у базовій комплектації передбачені функція автоматичного гальмування в разі аварії, а також подушки безпеки водія і переднього пасажира та бокові верхні подушки безпеки задля вашого захисту. Фургон Caddy – професіонал у всіх сферах, додатковим аргументом на користь якого буде вантажний відсік об’ємом до 4,7 м³.

Професіонал у всіх сферах. Caddy Kombi

Жоден інший автомобіль його класу не здатен запропонувати настільки ідеальне поєднання різносторонності, гнучкості та надійності, як Caddy в кузові «універсал». Кількість посадкових місць у салоні зі стійким до зношення покриттям можна збільшити до семи, а на випадок перевезення товарів чи вантажів його можна кількома рухами перетворити на двомісний автомобіль з великим вантажним відсіком. Навіть маленькі предмети можна розмістити швидко й безпечно. У базову комплектацію входить аудіосистема та інтерфейс для підключення мобільного телефону. Крім того, у базовій комплектації передбачені функція автоматичного гальмування в разі аварії, а також подушки безпеки водія і переднього пасажира та бокові верхні подушки безпеки задля вашого захисту.

Скрізь усією сім’єю Caddy

Удвох за покупками, вп’ятьох у літню відпустку, усімох на день народження дитини: Caddy сприймає життя таким, яке воно є. Надійний, гнучкий у використанні та такий же різносторонній, як і його попередники, у четвертому поколінні цей автомобіль став ще комфортнішим і більш економічним. Модель традиційно пропонується з різною кількістю посадкових місць (до семи) та у двох варіантах довжини колісної бази. Це перетворює його на особливий автомобіль, ідеальний у своїй універсальності. У базову комплектацію включені, наприклад, аудіосистема та інтерфейс для підключення мобільного телефону. Крім того, до переваг автомобіля належать наявні в базовій комплектації системи допомоги водію, як-от функція автоматичного гальмування в разі зіткнення або асистент контролю дистанції попереду Front Assist з функцією екстреного гальмування в міському циклі руху.