Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Моделі Crafter

 

Crafter - надзвичайно надійний та якісний автомобіль для найважчих завдань.

 

Новий Crafter Kasten

Новий вимір.

Новий Crafter - це на 100% власна розробка бренду Volkswagen Комерційні автомобілі. Він був спеціально адаптований до потреб комерційних клієнтів та пропонуватиме усе, що очікують від сучасного економічного автомобіля: ідеальні передумови для найоптимальнішої конфігурації багажного відділення, потужні та витривалі двигуни, а також передові системи підтримки водія.

 

Новий Crafter бортова вантажівка

Новий вимір.

Гнучкість у всьому: у новому Crafter з подвійною кабіною зручно розмістяться до 7 осіб - четверо з них на задніх сидіннях. Якщо ж підняти заднє сидіння, то з'явиться додаткове місце для перевезення інструменту, матеріалів тощо.

 

Новий Crafter шасі

Новий вимір.

Оптимально підготований: завдяки невеликій власній масі новий Crafter шасі є ідеальною базою для різних видів переобладнання.

 

Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.