Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Моделі T6

 Вже понад 65 років «Bulli» справно допомагає в роботі та є чудовим супутником у повсякденному житті.

Caravelle

Ідеальний перевізник.

Уже понад 30 років Caravelle відповідає найвищим стандартам пасажирських перевезень. Перевагами моделі є комфортний салон та сучасні мультимедійні системи у поєднанні з добре продуманим оснащенням місця водія. Численні варіанти оснащення салону, що включають від 4 до 9 посадкових місць, дають змогу підібрати оптимальну конфігурацію для різних завдань. Завдяки низькій витраті пального Caravelle можна вважати ідеальним перевізником і з економічної точки зору.

 

Multivan

Неперевершеність у шостому поколінні.

Його місткий салон з можливістю гнучкої організації простору та першокласним оздобленням вражає, а надсучасні мультимедійні системи і передові системи підтримки водія у поєднанні з економічними двигунами відповідають вимогам найвибагливіших клієнтів. Унікальна система напрямних пропонує максимальну гнучкість використання: з нею ви легко пристосуєте Multivan до власних потреб.

 

Transporter Kombi

Щодня вражає своїми можливостями.

Він може перевозити до дев'яти осіб, має місткий багажний відсік та підкорює зручністю щоденної експлуатації. Оббивка сидінь з міцної тканини та гумове покриття підлоги з шумоізоляційними властивостями легко миються. А система Easy Entry значно полегшує посадку і висадку пасажирів задніх сидінь.

 

Transporter Van Plus

Виконує дві роботи одразу.

Завдяки вантажному відділенню об'ємом до 4,4 м³ Transporter Van Plus відмінно підготований до завдань вантажного фургону. А додаткові вікна та перегородка між 5-ти або 6-тимісним салоном та вантажним простором дозволяють використовувати його і як пасажирський автомобіль.

 

 

Transporter Kasten.

Універсальний як ніхто інший

Можливості Transporter Kasten зростають паралельно з новими завданнями. Ще ніколи його вантажний відсік не був настільки функціональним та універсальним. Результатом продуманої модернізації став автомобіль, якому до снаги практично будь-які завдання. Transporter Kasten пропонується з двома варіантами колісної бази і трьома варіантами даху. Максимальний об'єм вантажного відсіку становить 9,3 м³, а вантажопідйомність може сягати 1,4 т.

 

Transporter бортова вантажівка

Ідеально підготований до будь-яких завдань.

Бортова вантажівка Transporter розширює межі можливостей: ще більше важких інструментів, більше оснащення, більше вантажів, більше працівників. Модульна конструкція дозволяє створити ідеальний за рівнем оснащення вантажно-пасажирський варіант. Бортова вантажівка Transporter доступна з одинарною або звоєною кабіною. Якщо ж автомобіль планується експлуатувати на ділянках з неякісним покриттям, можна додатково замовити пакет «Погані дороги».

 

Transporter шасі

Мистецтво перетворень.

Transporter - єдиний у своєму класі автомобіль із шасі вантажопідйомністю майже 1600 кг, яке можна використовувати у різних варіантах переобладнання. Цей варіант моделі пропонується з одинарною або здвоєною кабіною.

 

Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до найближчого дилерського центру.