Моделі Crafter

 

Crafter - надзвичайно надійний та якісний автомобіль для найважчих завдань. Саме тому ви отримуєте трирічну гарантію (за умови, що пробіг на третьому році експлуатації не перевищує 250 000 км).

 

 

 

Crafter Kasten

Створений для найважчих завдань

Універсальний солдат. Три класи вантажопідйомності, можливість збільшення або зменшення допустимої повної маси, три колісні бази та чотири варіанти багажного відсіку - цей автомобіль задовольнить будь-які потреби і перевезе до п'яти європалет. Залежно від обраного варіанта даху об'єм вантажного відсіку може сягати 17 м³. Високі двостулкові задні та широкі зсувні двері дозволяють завантажувати авто швидко і зручно. Який би об'єм вантажного відсіку ви не обрали, Crafter Kasten найоптимальнішим чином вирішить ваші транспортні завдання.

 

Новий Crafter Kasten

100% новий. 100% Volkswagen.

Новий Crafter - це на 100% власна розробка бренду Volkswagen Комерційні автомобілі. Він був спеціально адаптований до потреб комерційних клієнтів та пропонуватиме усе, що очікують від сучасного економічного автомобіля: ідеальні передумови для найоптимальнішої конфігурації багажного відділення, потужні та витривалі двигуни, а також передові системи підтримки водія.
Вже у вересні 2017 у дилерів Volkswagen в Україні.

 

Новий Crafter бортова вантажівка

100% новий. 100% Volkswagen.

Гнучкість у всьому: у новому Crafter з подвійною кабіною зручно розмістяться до 7 осіб - четверо з них на задніх сидіннях. Якщо ж підняти заднє сидіння, то з'явиться додаткове місце для перевезення інструменту, матеріалів тощо.
Доступний для замовлень з осені 2017 року.

 

Новий Crafter шасі

100% новий. 100% Volkswagen.

Оптимально підготований: завдяки невеликій власній масі новий Crafter шасі є ідеальною базою для різних видів переобладнання.
Доступний для замовлень з осені 2017 року.