Світлодіодні фари

Світлодіодні фари
Дальнє і ближнє світло фар забезпечують ощадливі світлодіоди (опція). Їх тривалий строк служби сприяє безпеці руху, а потужний світловий потік і подібний до денного спектр світла покращують оглядовість. Для автомобілів з кришкою багажного відсіку світлодіодні фари доступні тільки у поєднанні зі світлодіодними задніми ліхтарями.

Світлодіодні задні ліхтарі
У стоп-сигналах та ліхтарях габаритного світла використовуються ощадливі світлодіоди. До базової комплектації всіх модифікацій входить світлодіодне підсвічування номерного знака.

 
Додаткова опція для Caravelle Trendline, Comfortline і Highline.

 

Омивач фар

Висувні форсунки омивача (опція) ховаються у бампері. Омивач працює при ввімкненому ближньому або дальньому світлі у парі зі склоочисником. Зокрема, фари омиваються з кожним п'ятим змахом склоочисника.


Додаткова опція за доплату.

Пакет «Світло та видимість»

До складу пакета входять внутрішнє дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням, що захищає від засліплення фарами машин позаду, та датчик дощу, який забезпечує роботу склоочисника в автоматичному режимі.¹ Функція Coming Home/Leaving Home забезпечує яскраве освітлення простору довкола автомобіля заради максимальної безпеки та комфорту.

1 Серійне обладнання для Multivan Highline. Додаткова опція для Multivan Trendline та Comfortline.

 

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти