Медіасистема "Composition Audio"

Медіасистема Composition Audio має монохромний дисплей, чотири динаміки, слот для карт пам'яті SD, додатковий аудіовхід та USB-порт та Bluetooth-інтерфейс для під'єднання мобільного телефону.

 

Медіасистема "Composition Colour"

Опціональна система має кольоровий сенсорний дисплей з діагоналлю 5" (12,7 см), CD-привод з підтримкою файлів MP3 і WMA, вісім динаміків, слот для карт пам'яті SD, додатковий аудіовхід та USB-порт, інтерфейс Bluetooth для підключення мобільних телефонів, а також подвійний тюнер з рознесеним прийомом для якнайкращої якості радіосигналу.

 

 

Медіасистема "Composition Media"

Опціональна система має кольоровий сенсорний дисплей діагоналлю 6,33" (16,5 см) з датчиком наближення, CD-привод з підтримкою файлів MP3 і WMA, чотири динаміки, слот для карт пам'яті SD, додатковий аудіовхід та USB-порт у відділенні для рукавичок, інтерфейс Bluetooth для підключення мобільних телефонів, а також подвійний тюнер з рознесеним прийомом для якнайкращої якості радіосигналу.

Додаткова опція за доплату.

 

Навігаційна система "Discover Media"

На додачу до функцій медіасистеми Composition Media з чотирма динаміками ця опціональна система має другий слот для карти пам'яті з навігаційними даними.

Додаткова опція за доплату для Caravelle Trendline та Comfortline.

 

Навігаційна система "Discover Media Plus"2

На додачу до функцій навігаційної системи Discover Media з вісьмома динаміками ця система має цифрове радіо DAB+, голосове управління, систему App-Connect (Car-Net), інтерфейс Volkswagen Media Control, електронну систему підсилення голосу та комплект для підключення мобільного телефону Comfort з інтерфейсом MEDIA-IN.


² Додаткова опція за доплату для Caravelle Highline.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти