Сидіння «Comfort» з поперековою підтримкою

Регульовані за висотою ергономічні передні сидіння мають підлокітники і поперекові опори. За доплату можна замовити поперекову опору з електричним регулюванням.

Індивідуальні сидіння, що обертаються на 360°

Індивідуальні крісла другого ряду можна легко повернути спинкою вперед, причому для цього навіть не обов'язково пересідати. Варто зазначити, що індивідуальні крісла обертаються на 360°.

Серійне оснащення для Multivan Comfortline та Highline.
Додаткова опція за доплату для Multivan Trendline.

Зверніть увагу: замість тримісного заднього сидіння для Multivan Comfortline або Highline можна замовити два окремі крісла, що не обертаються.

Тримісне заднє сидіння зі шкіряною оббивкою

Поверхня сидінь з оббивкою зі шкіри "Nappa"1 та "Alcantara"2

має чітко виражений рельєф для кращої бокової підтримки.

¹ Центральна частина сидінь та внутрішня поверхня боковин з оббивкою "Nappa".
² Центральна частина сидінь та внутрішня поверхня боковин з оббивкою Alcantara.
Стандартне обладнання для Multivan Highline. Додаткова опція для Multivan Comfortline. Не передбачено для Multivan Trendline.

Багатофункціональний столик

Круглий столик має численні відділення для великих і дрібних речей. Стільницю можна повернути на 90°, скласти і сховати в основу столика, яку, своєю чергою, можна перемістити по двох напрямних та зафіксувати між двома індивідуальними кріслами.

Додаткова опція за доплату для Multivan Comfortline та Highline.
Недоступний для Multivan Trendline.

 

 

Система напрямних

Пасажирський салон та багажний відсік загальною площею 5,8 м² або 6,7 м² (у моделях з подовженою колісною базою1) можна легко трансформувати відповідно до власних потреб. Для цього у базовій комплектації передбачена оригінальна система напрямних, що дозволяє зручно і майже безступінчасто переміщувати тримісне заднє сидіння й індивідуальні крісла2.

1 Тільки для Multivan Comfortline із подовженою колісною базою.
2 Індивідуальні крісла входять до стандартного оснащення Multivan Comfortline та Highline.
Додаткова опція для Multivan Trendline.

Поворотне крісло з інтегрованим дитячим автокріслом

За доплату пропонується індивідуальне повнорозмірне крісло з підлокітниками і триточковими ременями безпеки. За потреби його можна швидко і просто трансформувати у надійне дитяче автокрісло, яке ще й обертається.

Додаткова опція для Multivan Trendline, Comfortline і Highline.

Закрити
Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти