Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

З Днем народження, "Bulli Bus"!

07.03.2017

7 березня, 2017 - Майже 70 років тому голландський імпортер VW Бен Пон побачив на заводі у Вольфсбурзі дивний транспортний засіб - автомобіль-платформу. Саме тоді він зробив у своєму зошиті ескіз автомобіля, якого ще досі не було в світі. Цей ескіз став поштовхом для «справи на мільйон» - VW Transporter. Щоб вшанувати його ідею, бренд Volkswagen Комерційні автомобілі представив на Женевському автосалоні спеціальну модель «70 років Bulli». Вона поєднує у собі чарівність класичного ретро-стилю з технологічністю та якістю сьогодення.

Ця спецмодель базується на комплектації Multivan Comfortline і включає в себе мікс різних елементів Multivan Highline і California. Це, наприклад, хром-пакет та покриття підлоги «під дерево». На початку весни спеціальну модель можна замовити також у свіжому двоколірному виконанні: біло(Candy-Weiß)-жовтому (Kurkuma) металіку.

Металеві значки «Bulli» і ювілейні наклейки на задньому склі підкреслюють згадку про культову класичну модель. Спецверсія «70 років Bulli» також включає в себе хром-пакет (накладки та корпуси зовнішніх дзеркал). Окрім того, вона відразу пропонується із тонованим зовнішнім склом, пороги мають логотип «Bulli» і вставки з нержавіючої сталі, а облямівка дверей багажника теж покрита нержавіючою сталлю. Чорна матова оббивка стійок довершує загальну картину.

Крім стандартних 17-дюймових дисків «Davenport» опціонально також можна замовити популярні 18-дюймові диски класичного дизайну з білим або сріблястим ободом.

Надзвичайно благородно виглядає нова спецмодель і всередині: комфортне освітлення гармонійно підкреслює вигляд нової оббивки сидінь «Visitamo», яка, в свою чергу, стилістично підходить до елегантного покриття підлоги «під дерево»(«Dark Wood»). Серійно спецмодель «70 років Bulli» пропонує, зокрема, шкіряне багатофункціональне кермо, багатофункціональний дисплей «Premium», передній та задній парк-пілот, а також зовнішні дзеркала з підігрівом та електроприводом.