Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Агропорт Південь Херсон: обираючи авто для бізнесу

02.08.2018

26-28 липня в аеропорту міста Херсон відбулася VII Міжнародна агропромислова виставка "Агропорт Південь Херсон", орієнтована на малий та середній аграрний бізнес.

On-road чи Off-road?

Обирати вам!

Протягом днів роботи виставки відвідувачі, які завітали на стенд, мали змогу поспілкуватися з менеджерами, підібрати варіант однієї з комерційних моделей Volkswagen саме для потреб свого бізнесу та отримати комерційну пропозицію. Окрім того для on-road тест-драйвів були доступні потужний Amarok V6 Aventura та мультизадачний T6 Multivan Comfort Plus.

А випробуванням позашляхових можливостей Amarok у комплектації Rancho став off-road тест-драйв просто у місцевому кар'єрі. Асистенти руху на спуск та на підйом, Offroad-ABS, блокування заднього диференціала - дорожні умови дозволили протестувати роботу усіх цих надзвичайно корисних систем. Тож клієнти могли за кермом Amarok самостійно переконатися у тому, як легко він може долати подібні перешкоди та стати надійним помічником для роботи у складних умовах, куди звичайним легковим автомобілям і навіть кросоверам іноді шлях закритий.