Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Новий Volkswagen Crafter: рік в Україні на службі бізнесу

14.09.2018

Рік тому, на початку вересня 2017 року, відбулася довгоочікувана всеукраїнська презентація нового фургона Volkswagen Crafter. Після гучного старту на заході у Києві модель офіційно надійшла у продаж в дилерській мережі.

 

Новий Volkswagen Crafter став справжньою гордістю бренду, адже він не лише отримав заслужену почесну нагороду «Кращий міжнародний фургон 2017 року» (International Van of The Year 2017), але й з моменту появи на ринку завоював довіру та прихильність численних клієнтів. Зі старту продажів у всьому світі вже було реалізовано понад 60 000 різноманітних модельних варіантів Crafter. Для виробництва новинки було побудовано високотехнологічний завод у польському місті Вжешня, який на разі працює на повну потужність, щоб задовольнити високий попит зі сторони клієнтів.

 

Вантажний фургон - це універсальний інструмент бізнесу, адже він одночасно може виконувати не лише транспортні задачі компанії, але і стати справжнім мобільним офісом для її працівників. А тому в момент покупки важливими критеріями відбору такої комерційної техніки є і її надійність, і економічність, і простота обслуговування, і універсальність для подальшого переобладнання, і ергономічність та зручність щоденного використання.

 

 

ДП «Сумітек Україна» одним з перших придбало у свій автопарк новий Crafter і майже через рік експлуатації поділилося з нами своїми враженнями. Компанія була заснована у 2003 році та є провідним дистриб'ютором обладнання та постачальником комплексних рішень для бізнесу у гірничій промисловості, видобуванні корисних копалин, будівництві та логістиці. А тому автомобілі з їхнього корпоративного автопарку дуже часто працюють у складних умовах, наприклад, у кар'єрах.

 

Керівник відділу транспорту ДП «Сумітек Україна», Андрій Комар, у короткому інтерв'ю розповів про вимоги до автопарку компанії та досвід щоденної роботи з новим Volkswagen Crafter.

 

 

 - Пане Андрію, якими критеріями Ви керуєтеся під час відбору комерційних автомобілів у Ваш корпоративний автопарк? Чому Ви зупинилися саме на новому Volkswagen Crafter?

- Для нас основним критерієм є надійність. Також дуже важлива широка гама розмірів вантажного відділення та комплектацій. Починаючи з 2014 року, авто цієї моделі досить непогано зарекомендували себе в експлуатації у нашому автопарку. Не було жодної критичної несправності, сервіс та виконання гарантійних зобов'язань були на високому рівні. Ми обрали новий Crafter саме завдяки успішній експлуатації попереднього покоління, а також, зважаючи на умови, в яких використовується авто, великим плюсом для нас була можливість придбання версії саме з переднім приводом. Автомобіль практично щодня виїжджає до кар'єру, де досить часто бувають складні дорожні умови, а тому особливо в осінньо-зимовий період, передній привод є перевагою.

- Скільки років зазвичай вантажні фургони перебувають в автопарку Вашої компанії? Наскільки для Вас важлива тривалість гарантії на новий автомобіль під час прийняття рішення щодо його покупки?

- Як правило, строк експлуатації автомобілів у компанії «Сумітек Україна» складає 7 років. Далі беруться до уваги технічний стан авто та витрати на його ремонт та технічне обслуговування. Якщо ці витрати доцільні та робота автомобіля їх окуповує, то строк експлуатації може бути подовжений і до 10 років. Ми дуже сподіваємося, що новий Crafter виправдає наші очікування.

 - З якою метою Crafter використовується в автопарку? Є необхідність у перевезенні вантажів чи він виконує інші задачі?

- У нашій компанії автомобілі Volkswagen Crafter використовуються виключно як транспорт технічної служби - для обслуговування будівельної та кар'єрної техніки.

- У такому разі - чи була необхідність у переобладнанні фургона після покупки і чи встановлювалося додаткове обладнання?

- У всіх автомобілях «Сумітек Україна» встановлені системи стелажів для перевезення інструменту, спеціального обладнання та запасних частин, адже досить часто ремонтні роботи здійснюються безпосередньо на місці, так би мовити «в польових умовах». При цьому вага автомобіля за повної завантаженості стелажних систем збільшується, як правило, на 600-800 кг (залежно від типу).

- За майже рік використання - який на даний момент загальний пробіг Вашого Crafter?
На разі пробіг авто складає 10 000 км.

 - Чи проходили Ви вже перше ТО? І чи доводилося звертатися на сервіс з технічними питаннями?

- На жовтень 2018 року в нас заплановане чергове ТО. На сервіс не зверталися, адже не було необхідності - жодних технічних питань не виникало.

- У якому режимі зазвичай експлуатується автомобіль - це поїздки у міському чи заміському циклі? Яку середню витрату пального фіксуєте?

- Даний автомобіль експлуатується у змішаному циклі, і, що важливо - більшість часу в умовах кар'єру. Середня витрата пального складає близько 11,4 л/100км. Однак не варто забувати про встановлену стелажну систему вагою 750 кг, що також впливає на витрату.

- Зважаючи на специфіку середовища (кар'єр), у якому щодня працює Ваш сервіс-мобіль - наскільки важливий для Вас антикорозійний захист кузова?

- Під час вибору автомобіля, антикорозійна обробка відіграє одну з ключових ролей. Автомобіль використовується у кар'єрі, де досить агресивне середовище, та часто мають місце удари каміння по кузову тощо. Тому і захист, і гарантія на нього дуже важливі.

 - Хто зазвичай їздить на корпоративному Volkswagen Crafter - лише водій або ж водій та додатковий технічний співробітник? Як би Ваші колеги оцінили зручність кабіни з точки зору ергономіки?

- На авто, як правило, їздить екіпаж, з двох механіків (один з яких є водієм). За словами співробітників компанії, ергономіка нового Volkswagen Crafter на порядок якісніша, ніж у попередній версії, приємно вразила наявність великої кількості ніш та поличок. Вантажний відсік дуже зручний за рахунок широких бокових зсувних дверей та нижчого краю вантажної платформи. Задоволені хорошою оглядовістю з місця водія - як вперед, так і в бокові дзеркала. У комплектації нашого авто також варто відмітити наявність сенсорного екрана, функції Bluetooth для телефону, а також MP3-програвача та керування ним клавішами на кермі.

- Поділіться загальними враженнями від використання Volkswagen Crafter з моменту придбання? На Вашу думку, які його сильні сторони? Які нюанси комплектації Ви би хотіли змінити чи покращити?

- Новий Crafter став набагато зручнішим з точки зору ергономіки, керованості, маневреності, і звичайно ж - великий плюс - це передній привод. Автомобіль став більш комфортним та м'яким в ходу - як легковий автомобіль. Керування ним зовсім не втомлює, а тому далекі відрядження - не проблема для водія. Також порадував екстер'єр, авто зовні виглядає набагато цікавіше. З приводу змін - беззаперечною перевагою був би ширший вибір варіантів двигунів, зокрема для нашої компанії двигун об'ємом 2,5 літри був би ще продуктивнішим. Також хотілося би збільшити загальну гарантію на вузли, агрегати та антикорозійний захист, а також посилити останній у районі колісних арок, куди особливо часто потрапляють бруд та каміння.

 

Новий Volkswagen Crafter доступний в Україні у широкій гамі модифікацій - як вантажний фургон, бортова вантажівка та шасі, з повною масою 3,5 або 5 тонн, з різними варіантами поєднання довжини, висоти та типу приводу. На Volkswagen Crafter в Україні діє розширена гарантія 4 роки (або 250 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше).


Для українського ринку були розроблені спеціальні моделі Crafter - пакетні комплектації, які включають найбільш запитувані опції, за вигідною ціною. Такі спеціальні варіанти можна придбати зі складу в Україні або замовити у виробництво. Дізнатися більше>>