Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Випробування пустелею. Експедиція в Оман на найпотужнішому Amarok V6.

20.07.2018
Пройти триденну перевірку на стійкість в умовах бездоріжжя. Подолати на Amarok найскладніші дороги. Випробувати новий 6-циліндровий двигун потужністю 258 кінських сил.
Наприкінці весни 2018 року більше 100 представників медіа з усього світу в шести групах взяли участь в експедиції «Amarok Adventure Tour» в Омані. Була серед них і українська команда.

"Кинути виклик горам та пустелі."

Гори кличуть.

Все розпочалося у столиці Оману - місті Маскат. Кілька годин ідеальним автобаном, короткий перепочинок на узбережжі Оманської затоки, а за ним - початок підйому у гори Хаджар. І якщо спочатку все виглядало як комфортний виїзд на природу, то далі, метр за метром, подорож ставала справжнім викликом. Чим вище піднімалася колона автомобілів, тим вужчими ставали дороги, асфальт змінили кам'янисті грунтові шляхи, а подекуди - траплялися просто кам'яні валуни. А все - щоб піднятися на висоту до 2000 метрів над рівнем моря у перший табір.
Повороти на 180 градусів та вузенькі проїзди на крутих схилах - завдяки асистенту руху на підйом, повному приводу 4MOTION та системі Offroad-ABS навіть вони не ставали на заваді. Адже Amarok з легкістю долає 100-відсоткові підйоми (кут нахилу 45 градусів).
А пригоди тільки починалися.

Далі. Ще далі.

Після першої ночівлі у наметах на гірському плато та вранішніх зборів дорога повела групу шукачів пригод до пустелі Вахіба, яка з півночі на південь простягається на 180 км, а дюни у ній подекуди сягають висоти 100 метрів! Перед тим, як в'їхати до пустелі, необхідно було не забути один дуже важливий момент - зменшити тиск у шинах для того, щоб збільшити площу контакту шин із м'яким піском. До речі, усі тестові авто були обладнані шноркелем, щоб не забивати пилом та піском повітряний фільтр.
Після короткої зупинки та підготовки розпочалося підкорення пустелі. Заїзди на високі дюни з повною потужністю завдяки функції Overboost - від цього перехоплює подих! Щоправда, декому впоратися не вдавалося - чи то за браком досвіду, чи то через не надто уважне слідування вказівкам досвідчених інструкторів. Але «колеги по групі» швидко вирішували проблему та витягали бідолах із піску. Адже застрягнути у дюнах гарячої пустелі, де вдень температура у весняний період сягає 50-55 градусів - це не жарти!

У країні пригод.

Повз скелі, які певно бачили динозаврів, найкрасивішу оазу країни, повз надокучливих верблюдів, які інколи навіть перешкоджали руху, та просто неймовірні ландшафти. До пошуків пригод. Разом з тим, хто почувається серед них у своїй стихії - разом з Amarok.
Учасники Amarok Adventure Tour перетнули пустелю, заночувавши у кемпінгу просто серед дюн. І наступного дня вирушили назад до столиці - міста Маскат.


А вже ввечері, після трьох днів випробувань, повернулися «до цивілізації» - повні вражень від Оману та найпотужнішого серійного Amarok V6, який вже незабаром надійде до продажу. Саме той, надійний та витривалий супутник для ваших найнеймовірніших пригод!

Експедиція "Amarok Adventure Tour" від українського YouTube-каналу Infocar: Перегляньте дві серії пригод Amarok V6 та Infocar в Омані!

Пригоди Amarok V6 в Омані. Серія перша.

У першій серії дорогою до пустелі ми будемо: підніматися крутими серпантинами у горах Хаджар, шукати пригод у таємничих «вуликах» віком 6000 років, відвідаємо колодязь Біма та «печеру джинів» і звичайно ж - поговоримо про двигуни, комплектації та можливості нового Amarok!
 

Пригоди Amarok V6 в Омані. Серія друга.

У другій серії пригодницького туру:
- шукаємо найкрасивішу оазу країни. Спойлер: Знайшли. З дууже голодними рибами;
- ганяємо верблюдів у горах;
- перетинаємо пустелю Вахіба, штурмуємо дюни і закопуємо Amarok у піски.
І звичайно ж, підіб'ємо підсумки туру в столиці Оману - Маскаті.