Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Новий Crafter — нові стандарти у класі: практичний, економічний, інноваційний

07.08.2016

Ганновер, 28 липня 2016 року - Орієнтовані на клієнта транспортні рішення, які забезпечують максимальну економію: саме такою була головна мета в процесі розробки нового Crafter. Були враховані вимоги і задачі найрізноманітніших груп споживачів. Завдяки цьому нова модель зможе досягти кращих показників у своєму класі більше ніж в шести категоріях.

Новий рівень орієнтованості на клієнта
Які системи можуть допомогти водіям розвізних фургонів у поїздках в межах міста? Як можна полегшити маневрування робочих автомобілів на брудних будівельних майданчиках? Як можна запобігти аваріям, пов'язаним із втомою водія у дальніх поїздках? Щоб отримати відповіді на ці питання і якнайповніше вивчити побажання та потреби покупців, у ході розробки нового Crafter інженери Volkswagen супроводжували багатьох клієнтів у їх щоденних робочих поїздках на комерційних автомобілях. Такий підхід дав змогу спеціалістам бренду детально дослідити реальні потреби клієнтів, а також визначити, які системи можна використовувати для ефективного задоволення їх потреб. Завдяки цьому новий Crafter пропонує інноваційні практичні рішення і електронні системи, які допомагають вирішити найрізноманітніші задачі. 

Найкращі показники економічності
Абсолютно новий дизайн кузова дозволяє моделі демонструвати найнижчі показники витрати палива.  Винятково надійні силові агрегати, які однаково чудово підходять як для коротких поїздок, так і для подорожей на далекі відстані, дозволяють нівелювати проблему простоїв. Новий Crafter також відрізняється високою міцністю кузова та низькими затратами на обслуговування і ремонт, що в свою чергу дозволяє знизити загальну вартість володіння автомобілем протягом усього строку експлуатації.

Виняткова функціональність і зручність у щоденному використанні
Оптимальні габарити нового Crafter дозволяють домогтися максимальної практичності. У ньому винятково вдало поєднуються вражаюча місткість вантажного відсіку з відносно невеликими зовнішніми розмірами. Це надає автомобілю маневреності та гарантує відмінну керованість, яка не залежить від завантаження. По довжині та об'єму вантажного простору новий Crafter також значно перевершує як свого попередника, так і моделей-конкурентів.  

Універсальність, найкраща з можливих
Вперше в сімействі Crafter представлена ціла лінійка моделей, у тому числі версії зі збільшеною вантажопідйомністю. Новий дволітровий двигун було розроблено спеціально для нового Crafter і доступний він у чотирьох варіантах потужності: 102 к.с., 122 к.с. та 140 к.с., а також 177-сильний BiTurbo. Вибір двигунів також залежить від варіанта привода: клієнти зможуть замовити передній, задній або повний привід 4MOTION, а також автоматичну чи механічну коробку передач. Подібне різноманіття версій пропонується в даному сегменті вперше.

Крім цього, доступні три варіанти довжини, а модифікація із закритим кузовом додатково пропонується у трьох варіантах висоти даху. Іншими словами, майбутні власники зможуть сконфігурувати новий Crafter у точній відповідності до своїх потреб. Кожен покупець зможе підібрати найбільш вдале поєднання двигуна, коробки передач і приводу, а також довжини кузова і висоти даху.

Найкращі системи-асистенти
Новий Crafter задає абсолютно нові стандарти систем-асистентів в сегменті фургонів. Основна мета - оптимізація захисту пасажирів при будь-якому завантаженні автомобіля за допомогою активних і пасивних систем безпеки. Електромеханічна система рульового керування, вперше доступна в цьому класі, дозволяє оснастити новий Crafter безліччю активних асистентів, таких як система ESP з функцією стабілізації причепу, адаптивний круїз-контроль, система попередження вторинних зіткнень, система компенсації бокового вітру (доступна в якості опції), асистент маневрування з причепом і багато інших. Автомобіль також оснащено цілим рядом нових систем пасивної безпеки, таких як передні і бокові подушки безпеки водія і пасажирів, а також подушки безпеки для захисту голови. Також пропонується широкий асортимент попереджуючих  систем, включаючи камеру заднього виду, паркувальний асистент і систему попередження при виїзді з парковки заднім ходом. Доповнюють набір оснащення світлодіодні фари, адаптивне освітлення поворотів і асистент дальнього світла, який забезпечує чудову оглядовість у нічний час. Доступ до онлайн-служб в новому Crafter також повністю відповідає потребам клієнтів.

 

Абсолютно новий підхід до дизайну
Новий Crafter створений на основі найновітнішої дизайнерської концепції. У сфері комерційного транспорту важливим аспектом вигляду автомобіля є його здатність «працювати» для різних груп клієнтів. З урахуванням цієї особливості новий Crafter було розроблено на основі абсолютно нової  архітектури комерційних автомобілів - як з точки зору зовнішності, так і у сенсі організації внутрішнього простору.
В основі дизайну нового Crafter лежить концепція моделі Transporter - ключової моделі сімейства комерційних автомобілів бренду. «Старший брат» нового Crafter продемонстрував небачений раніше в цьому сегменті рівень якості виконання кузова і салону, надійності конструкції і уваги до деталей.

Нове виробництво для нового Crafter
Спеціально для нового Crafter в польському містечку Вжесня було побудовано новий виробничий майданчик. Це другий завод компанії у Польщі; ще одне підприємство Volkswagen розташоване у м. Познань-Антонінек і працює вже більше 20 років. Територія заводу по виробництву Crafter займає близько 220 га, що приблизно відповідає площі 300 футбольних полів. До моменту виходу нового заводу на повну виробничу потужність тут працюватиме більше 3000 чоловік. Крім цього, додаткові робочі місця будуть створені на декількох підприємствах, які поставляють комплектуючі для основного виробництва, що також будуть відкриті у цьому регіоні.