Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Новий Volkswagen Crafter - розроблений разом з клієнтами

29.07.2016

Ганновер, 1 липня 2016 - Виробництво абсолютно нового Volkswagen Crafter стартує вже восени цього року на власному заводі бренду в Польщі. А дізнатися про інноваційний дизайн «старшого брата» моделей серії  Т можна вже зараз. Базуючись на новій дизайнерській концепції Volkswagen, стиль нового Crafter дозволяє відразу ж оцінити функціональність та привабливість   автомобіля, а також високу якість та надійність виконання 

Ця практика позначилася як на функціональних елементах, так і в дизайні нової моделі. За словами керівника відділу дизайну Volkswagen Комерційні автомобілі, Альберта-Йохана Кірцингера, підхід до  розробки нового Crafter був якомога більш аналітичним: «Особливістю сектора комерційних автомобілів є те, що дизайн тут має відповідати вимогам цілого ряду найрізноманітніших груп споживачів».

Інноваційний образ нового Volkswagen Crafter: найкращий у класі коефіцієнт аеродинамічного опору 0,33 та ідеальне співвідношення корисного простору і розмірів - саме такі переваги вдалося отримати за рахунок аналізу отриманих даних, а потім застосувати їх у абсолютно новій для комерційного автомобіля архітектурі Crafter. Поєднуючи неймовірну практичність у щоденній експлуатації та оптимальну конфігурацію багажного простору, новий Crafter позбавлено, таким чином, від очевидного протиріччя. Окрім цього, за словами пана Кірцингера, чудові аеродинамічні показники базової конструкції дозволяють компанії розробити концепцію, яку можна використовувати в усіх споріднених моделях. В майбутньому оригінальна архітектура нового Volkswagen Crafter  збережеться в усіх версіях моделі, а елементи нової дизайнерської концепції від Volkswagen також знайдуть своє відображення у зовнішньому вигляді комерційних автомобілів.

«Крім цього, новий Crafter нагадує про Bulli - першу модель серії Т Volkswagen Комерційні автомобілі», - додав пан Кірцингер з усмішкою. В новому Volkswagen Crafter майстерність обробки поверхні, надійність та якісна цінність виходять на новий рівень, раніше не доступний для автомобілів цього класу.