Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

"Мобільність для життя" - благодійний проект для підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями

01.11.2017

31 жовтня офіційний імпортер бренду Volkswagen Комерційні автомобілі, ТОВ "Порше Україна", здійснив благодійну передачу двох автомобілів Volkswagen Caddy у рамках проекту "Мобільність для життя".

В українських реаліях дуже гостро стоїть питання доступності міст для людей з обмеженими фізичними можливостями. Відсутність засобів пересування, обладнаних пандусами - одна із проблем, з якими їм доводиться стикатися. 

Саме тому ми вирішили передати два переобладнаних автомобіля організаціям, які зможуть використовувати їх у щоденній роботі та допомагати людям, які мають у цьому потребу. 
Один з автомобілів був переданий науково-практичному центру неврологічної реабілітації Nodus, який реалізує власну благодійну програму для поранених учасників та ветеранів АТО з порушеннями опорно-рухового апарат, та має потребу у транспортуванні пацієнтів між корпусами. 
Друге авто стане частиною служби соціального таксі, яка підпорядковується Київському міському територіальному центру соціального обслуговування. 

 Цим проектом ми хочемо привернути увагу до важливості теми облаштування міст для комфортного пересування людей з обмеженими фізичними можливостями та дуже сподіваємося, що у майбутньому ситуація покращитися!