Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies.
Прийняти

Das WeltAuto: спеціальна пропозиція

01.09.2017
У Вас є власне авто і все начебто добре... Проте хочеться чогось новенького? Новий місяць попереду, тому ми пропонуємо нові умови.

Літо скінчилося, а без нього і настрій вже не той... Саме час його піднімати і потішити себе чимось приємним. Новеньке авто - саме те, що потрібно! Адже це і нові враження, задоволення від кермування, сучасні технології та покращена функціональність, економія пального, а ще - Ваш новий статус. Ми пропонуємо обмін Вашого автомобіля на новенький VW Caddy з відмінними умовами фінансування*: 9,99% річних у гривні та гарантоване КАСКО на перший рік фінансування. Скористайтеся чудовою можливістю підвищити собі настрій, а ми подбаємо про безпечний та комфортний процес обміну за конкурентною ціною.

Спеціальна пропозиція діє з 15 серпня до 15 вересня 2017 року для нових автомобілів марки VW Caddy. Деталі щодо автомобілів, залучених до акції, їх ціни, комплектації та інші умови продажу уточнюйте, будь ласка, у дилерів Das WeltAuto. Кількість нових автомобілів обмежена. До обміну приймаються автомобілі з пробігом усіх марок, віком до 10 років і загальним пробігом до 160 тис. км., що відповідають вимогам програми "Das WeltAuto". Ціна обміну автомобіля з пробігом визначається на договірній основі. Нашим ключовим завданням є усунення можливих перешкод та труднощів, що виникають при продажу автомобіля з пробігом. Більше не потрібно витрачати свій час та сили на пошук покупців, виснажливу комунікацію з ними, перевірку технічного стану, проведення передпродажних заходів, а також тривале очікування моменту продажу.


Скористайтеся якісним сервісом обміну автомобіля за програмою "Das WeltAuto"!
Das WeltAuto - завжди вигідно, безпечно та комфортно!

 

*   Під фінансуванням розуміється фінансовий лізинг або кредит. Ставка 9,99% річних діє для перших 12 місяців фінансування, починаючи з 13-го місяця застосовується стандартна ставка 18,99% річних. Термін фінансування: до 60 місяців. Авансовий платіж: від 50% вартості нового автомобіля. Деталі на www.porschefinance.ua.
Послуги фінансування надає Porsche Finance Group Ukraine: кредитує ТОВ «Порше Мобіліті» (свідоцтво Держфінпослуг ІК 58 від 02.07.2009); послуги фінансового лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008). Послуги страхування КАСКО надає ПАТ СК Уніка ліцензія АЕ №293990 видана 26.07.2007.
Трейд-ін (trade-in) - послуга обміну автомобіля, що перебував в експлуатації, на новий або інший автомобіль з пробігом згідно умов та оплати,
визначених відповідними договорами.
Спеціальна пропозиція діє на дилерських підприємствах Das WeltAuto в Україні: ТОВ "Порше Інтер Авто Україна" (Київ), ТОВ "Автомобільний Дім Атлант-М" (Київ),
ТОВ "Автомир" (Київ), ТОВ "КарпатиАвтоцентр" (Чернівці), ТОВ "Юг-Авто" (Херсон), ТОВ "Порт-Олві" (Кропивницький), ТОВ "Форвард Автоцентр" (Мукачево),
ТОВ "Авогранд Миколаїв" (Миколаїв).